404 Sayfa Bulunamadı İçeriğini Yönetebilme İmkanı Sağlanmıştır. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

404 Sayfa Bulunamadı İçeriğini Yönetebilme İmkanı Sağlanmıştır.

404 Sayfa Bulunamadı İçeriğini Yönetebilme İmkanı Sağlanmıştır.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; 404 Sayfa Bulunamadı İçeriğini Yönetebilme İmkanı Sağlanmıştır. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

e ticaret sitelerinde istenen dosya bulunamadığında "HTTP 404 - Dosya bulunamıyor" hata iletisi döndürülür.

Bu durum, e ticaret sitesinde bulunan bir linkin yanlış yazıldığı durumda olabilir, eskiden var olan sayfanın sonradan silindiği durumda, arama motorları bundan haberdar değilse, ziyaretçi arama motorundan bir bağlantıya tıkladığında karşısına çıkabilir.

Başka siteler veya bloglarda, e ticaret sitesi içinden bir sayfaya bağlantı verilmişse sonradan da bu sayfanın linki değişmiş ise böyle bir durum oluşabilir, veya farklı sebeplerden bir daha önceden olan bir sayfa sonradan yayından kalkabilir.

E ticaret siteleri için arama motorları çok değerlidir ve buradan gelen ziyaretçiler altın değerindedir. Gelen ziyaretçilere anlamlı bir sayfa ile, bilgi verilmesi ve onun ilgileneceği içeriklerin o sayfaya konulması çok etkilidir.

Hiperactive ve üzeri E ticaret paketi kullanan e-ticaret programlarımızda bu sayfa yönetilebilir olmuştur.

Ayrıca bu sayfa için tasarım isteyen müşterilerimize ücret mukabilinde özgün sayfa tasarımı yapılabilecektir. Bu konuda detaylı bilgi için İlave Modüller sayfalarına göz atabilirsiniz.

Etiketler: e ticaret programı , 404 Sayfa Bulunamadı, e-ticaret sistemi

Yazan:
Konu: 404 Sayfa Bulunamadı İçeriğini Yönetebilme İmkanı Sağlanmıştır.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; 404 Sayfa Bulunamadı İçeriğini Yönetebilme İmkanı Sağlanmıştır.
Yazan: T-Soft Destek
23.05.2012