Yönetim Paneline SMS İle Giriş Yapabilme Özelliği Eklenmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yönetim Paneline SMS İle Giriş Yapabilme Özelliği Eklenmiştir

Yönetim Paneline SMS İle Giriş Yapabilme Özelliği Eklenmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Yönetim Paneline SMS İle Giriş Yapabilme Özelliği Eklenmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret sitelerinin sahip olduğu en önemli değerlerinden birisi de, yönetim panelinde bulunan bilgileridir. Cafe vb, dış ortamlarda sitelerine girenler, kendi bilgisayarı dışında farklı bilgisayarlardan e-ticaret sitesinin yönetim paneline erişim yapanlar için bu konuda bir risk oluşmaktadır.

Yönetim paneline giren bir yabancı, müşteri bilgilerinden, siteye ait önemli diğer bilgilere kadar bir çok kritik bilgiye sahip olabilir.

Bu konuda riskleri azaltmak için yönetim paneline SMS ile erişim yapılabilme özelliği geliştirilmiştir.

E-ticaret site yöneticisi, e-posta adresi ve parolasını girdikten sonra, resimde görüldüğü gibi tek kullanımlık bir şifre kayıtlı cep telefonuna gelmektedir. Bu bilgiyi girerek, panele giriş yapabilecektir.

Bunun için e-ticaret site yöneticisinin, Ayarlar / Kullanıcılar / Kullanıcılar bölümünden cep telefon numarasını 05.. şeklinde 11 hane olarak girmesi gerekmektedir.

Ayarı aktifleştirmek için, Ayarlar / Genel Ayarlar / SMS Ayarları bölümünde Yönetim Paneli Girişte SMS ile Doğrulama ayarının aktif yapılması yeterlidir.

Yazan:
Konu: Yönetim Paneline SMS İle Giriş Yapabilme Özelliği Eklenmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Yönetim Paneline SMS İle Giriş Yapabilme Özelliği Eklenmiştir
Yazan: T-Soft Destek
02.01.2016