Yönetici Panelinde Arama Dizini İçin Uyarı Mesajı Çıkması Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yönetici Panelinde Arama Dizini İçin Uyarı Mesajı Çıkması Sağlanmıştır

Yönetici Panelinde Arama Dizini İçin Uyarı Mesajı Çıkması Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Yönetici Panelinde Arama Dizini İçin Uyarı Mesajı Çıkması Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Arama dizini özelliği sayesinde, e-ticaret sitesi içinde yapılan aramaların en performanslı şekilde sonuç vermesi sağlanmaktadır.

Bu özellik, arama yapıldığında çıkacak sonuçları ve hangi kelimelerde bu sonuçların çıkacağını önceden bir dizin haline getirmekte ve arama esnasında yüksek performans sağlamaktadır.

Özellikle excel gibi toplu işlemler sonrasında, ürünler ile ilgili değişikliklerin dizinde de güncellenmesi gerektiği için, İstatistikler / Ürün İstatistikleri / Arama İstatistikleri bölümünde Arama Dizini Yeniden Oluştur butonunun tıklanması gerekmektedir.

Müşterilerimiz bunu sıklıkla unutabilmektedirler.

Bu yüzden bir geliştirme yapılmış ve müşterinin arama dizinini yeniden oluşturması gereken durumlarda, panel içerisinde küçük bir uyarı penceresi ile e-ticaret sitesi yöneticisinin sürekli dikkatinin çekilmesi sağlanmıştır.

Bu işlemin otomatik yapılmamasının sebebi ise, e-ticaret sitesinin bu esnada yavaşlayabileceği ihtimalinden dolayı bu tercihin zamanlamasının e-ticaret sitesi yöneticisine bırakılmasıdır.

Yazan:
Konu: Yönetici Panelinde Arama Dizini İçin Uyarı Mesajı Çıkması Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Yönetici Panelinde Arama Dizini İçin Uyarı Mesajı Çıkması Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
14.10.2015