VitrinGez Entegrasyonu Tamamlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

VitrinGez Entegrasyonu Tamamlanmıştır

VitrinGez Entegrasyonu Tamamlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; VitrinGez Entegrasyonu Tamamlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret sitelerine trafik sağlayan projelerin sayıları günden güne artmakta, bu projeler arasında en yenilerinden olan VitrinGez.com sitesi, e-ticaret sitelerinin ürünlerini sitesine ekleyip, e-ticaret sitelerine bu ürünler üzerinden ziyaretçi göndermektedir.

Yapılan entegrasyon ile T-Soft e-ticaret alt yapısı kullanan siteler ürünlerini sorun yaşamadan vitringez sitesinde sergilayebileceklerdir.


Giriş ve kullanım için üyelik talep etmeyen VitrinGez‘in sitesindeki arama kutusuna yazılan tek bir ürün, saniyeler sonra internetteki tüm satış noktaları ve birçok alternatifi ile birlikte ekranda sıralanıyor.


Kadın, erkek, çocuk, bebek ve kozmetik kategorilerinden ürünlerin yer aldığı site, marka, fiyat ve renk gibi geniş filtreleme seçenekleri ile kullanıcının aradığı ürüne hızlıca ulaşmasını sağlıyor.

Çok sade bir arayüz üzerinden ürün arama imkanı sunan Vitringez.com’da kullanıcılar, beğendikleri ürün için indirim alarmını ya da sevdikleri markaların yeni koleksiyon alarmlarını kurarak e-posta yoluyla gelişmeler hakkında haber alabiliyorlar.

VitrinGez sitesine ulaşmak için tıklayınız

Yazan:
Konu: VitrinGez Entegrasyonu Tamamlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; VitrinGez Entegrasyonu Tamamlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
14.11.2014