Üye Resim Bilgilerinin Yönetici Üyeler Sayfasında Görünmesi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Üye Resim Bilgilerinin Yönetici Üyeler Sayfasında Görünmesi Sağlanmıştır

Üye Resim Bilgilerinin Yönetici Üyeler Sayfasında Görünmesi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Resim Bilgilerinin Yönetici Üyeler Sayfasında Görünmesi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Facebook bağlan, her geçen gün daha yaygın kullanılmakta ve daha çok müşteri tarafından tercih edilmektedir.

Tüketiciler e-ticaret sitelerine ayrı üyelikler yapmak istememekte, tek bir hesap üzerinden bağlantı sağlamayı çoğunlukla tercih etmektedirler.

Genel itibari ile Facebook ve Twitter müşterilerin tarayıcılarında sürekli açık durumda olup, onlar üzerinden yapılan bağlantılar kolaylık sağlamaktadır.

Ülkemizde Twitter bağlan sistemini ilk uygulayan e-ticaret sistemi T-Soft, uzun yıllardır hem Twitter hem de Facebook bağlan ile müşterilere kolaylık sağlamaktadırlar.

Yapılan son geliştirme ile, Facebook üzerinden bağlanmayı tercih eden müşterilerin üye resimlerinin de facebook üzerinden alınarak, e-ticaret sitesine aktarılması sağlanmıştır.

Ayrıca üyeler sayfasında, üyelerin resimlerinin ayrı bir sütunda görüntülenebilmesi sağlanmıştır.

İsteğe bağlı olarak temalarda bu resimlerin müşteri ye de gösterilmesi mümkündür. Müşteriler bu resimleri üye bilgi değiştirme sayfasından değiştirebilmektedirler.

Resim eklemek isteyen müşteriler üye bilgi değiştirme menüsünden resim ekleyebilmekte, bu resimler de aynı şekilde üyeler sayfasında görünebilmektedir.

Herhangi bir suistimale sebebiyet vermemek için, müşterilerin kendi ekledikleri resimlerin, üye detay sayfasında onaylanarak görünür hale getirilmesi sağlanmıştır.

T-Soft e-ticaret ile her gün yeni, hep yeni...

Yazan:
Konu: Üye Resim Bilgilerinin Yönetici Üyeler Sayfasında Görünmesi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Resim Bilgilerinin Yönetici Üyeler Sayfasında Görünmesi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
30.04.2014