Üye Menüsüne Stok Alarm Listesi Sayfası Eklenmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Üye Menüsüne Stok Alarm Listesi Sayfası Eklenmiştir

Üye Menüsüne Stok Alarm Listesi Sayfası Eklenmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Menüsüne Stok Alarm Listesi Sayfası Eklenmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret sitelerinde, ürünler her zaman stoklarda olmayabilmektedir. Ürün stokta olmadığı zaman müşteriye bilgi verilmekte ve stoklara gelirse bilgilendirilebileceği ile ilgili bir talep alınabilmektedir.

Ürün stoklara girdiğinde otomatik olarak müşteriye bilgilendirme e-postası gönderilmekte ve müşterinin eticaret sitesine tekrar gelerek alışveriş yapması hedeflenmektedir.

Yapılan son geliştirme ile üye menüsüne, üyenin ürün stoklara girdiğinde haberdar olmak istediği ürünler için bir bölüm eklenmiştir, bu bölümde müşteri ürünleri görebilmekte, almaktan vazgeçtiği ürünleri listeden kaldırabilmektedir.

Yine aynı sayfanın blok yönetiminde özel bir sayfası oluşturulmuş ve bu sayfayı özgün bir şekilde yönetebilmesi sağlanmıştır.

Blok yönetimi ile bu sayfalara bannerlar veya ürün teklif blokları yerleştirilerek müşteriye başka ürünlerin satışının yapılması sağlanabilecektir.

Yazan:
Konu: Üye Menüsüne Stok Alarm Listesi Sayfası Eklenmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Menüsüne Stok Alarm Listesi Sayfası Eklenmiştir
Yazan: T-Soft Destek
14.04.2015