Üye Menüsü İçerisinde Teslimat ve Fatura Adres Bilgilerinin Düzenlenebileceği Sayfa Oluşturulmuştur T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Üye Menüsü İçerisinde Teslimat ve Fatura Adres Bilgilerinin Düzenlenebileceği Sayfa Oluşturulmuştur

Üye Menüsü İçerisinde Teslimat ve Fatura Adres Bilgilerinin Düzenlenebileceği Sayfa Oluşturulmuştur

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Menüsü İçerisinde Teslimat ve Fatura Adres Bilgilerinin Düzenlenebileceği Sayfa Oluşturulmuştur E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret sitesi içerisinde alışveriş sürecinde üyelerin farklı siparişlerinde farklı adreslere gönderim yapabilmeleri için birden fazla adres tanımı yapılabilmektedir.

Üyelerin alışveriş süreci dışında da bu tanımları değiştirebilmeleri için, üye menüsü altında Adres Bilgilerim isminde bir menü oluşturulmuştur.

Üye, e-ticaret sitesine giriş yaptıktan sonra, üye menüsünden bağlantıya tıkladığında, mevcut teslimat ve fabrika adreslerinde düzenleme yapabilir ve artık kullanmadığı adresleri silebilir.

Üye mevcut adresi düzenlemek isterse aşağıdaki resimde görüldüğü gibi, mevcut bilgileri üzerinde değişiklik yapabilir ve güncel adresi kayıt edebilir.

Üye isterse yeni adres ekleyebilmektedir. Aşağıdaki resimde yeni adres ekleme ekranı görülmektedir.

E-ticaret sitelerinde perakende satışlarda da kullanılabilen özellik, B2B projelerde alıcıların farklı ofislerinin kolayca kaydını yapabilmelerine de imkan vermektedir.

T-Soft e-ticaret sistemleri ile her gün yenilenin, hep yenilenin.

Yazan:
Konu: Üye Menüsü İçerisinde Teslimat ve Fatura Adres Bilgilerinin Düzenlenebileceği Sayfa Oluşturulmuştur
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Üye Menüsü İçerisinde Teslimat ve Fatura Adres Bilgilerinin Düzenlenebileceği Sayfa Oluşturulmuştur
Yazan: T-Soft Destek
16.12.2013