Ürün Resim Dosya Adları Arama Motoru Optimize Olarak Güncellenmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün Resim Dosya Adları Arama Motoru Optimize Olarak Güncellenmiştir

Ürün Resim Dosya Adları Arama Motoru Optimize Olarak Güncellenmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Resim Dosya Adları Arama Motoru Optimize Olarak Güncellenmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

SEO - Arama motoru optimizasyonu özellikleri ile mükemmel bir arama motoru bulunma performansı sağlayan T-Soft eticaret yazılımı kendini yenilemeye devam ediyor.

Bir e-ticaret sitesinin varlığının günümüz şartlarında arama motorundan gelen ziyaretçilere de bir taraftan bağlı olduğu bir gerçek.

Arama motorlarında e-ticaret sitesinin ürünleri, resimleri, açıklamaları, bağlantı adresleri ve diğer tüm detayları ile ne kadar arama motorunun anlayabileceği şekilde kurgulanmışsa, arama motorlarından gelen ziyaretçi de o ölçüde artacaktır.

Yapılan geliştirme ile, ürün resimlerinin linklerinde düzenleme yapılmıştır. Her ürün resmi artık ürünün güncel bağlantı adresinde yer alan isim ile aynı olmuştur. Bu sayede ürün bağlantı adresi ile resim adının tam uyumluluğu sağlanmıştır. Sistem performansı açısından, sitenin hızlı çalışmasının engellenmemesi için de, resim adının sonuna "-" işaretli ile resmin kodu eklenmiştir.

Bu ayarı etkinleştirmek tercihe bağlıdır.

Ayarlar / Genel Ayarlar / Diğer Ayarlar bölümünden "Yeni Resim Linklerini Güncel Seo Yapısına Göre Oluştur" ayarını aktif etmek yeterli olacaktır.

T-Soft e-ticaret kullanıyorsanız, zirveler sizin hakkınızdır.

Yazan:
Konu: Ürün Resim Dosya Adları Arama Motoru Optimize Olarak Güncellenmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Resim Dosya Adları Arama Motoru Optimize Olarak Güncellenmiştir
Yazan: T-Soft Destek
22.10.2014