Ürün Marka Linkinin İstenildiği Gibi Oluşturulması Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün Marka Linkinin İstenildiği Gibi Oluşturulması Sağlanmıştır

Ürün Marka Linkinin İstenildiği Gibi Oluşturulması Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Marka Linkinin İstenildiği Gibi Oluşturulması Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft e ticaret sisteminin en etkili özelliklerinden arama motoru optimizasyonu özellikleri, gelişmeye ve değişmeye devam ediyor.

Son zamanlarda arama motorlarının algoritmaları eskiye nazaran daha sık değişmekte ve dikkat ettikleri faktörler daha da artmaktadır. Günden güne e-ticaret sitesi içindeki küçük bir değişikliğin büyük faydalar meydana getirdiği günlere doğru gitmekteyiz.

E-ticaret sitelerinin sayısı arttıkça, kendini, yaptığı işi, arama motorlarına en iyi ifade eden e-ticaret sitesi en yukarılarda görünmeye dolayısı ile de daha fazla ziyaretçi almaya başlamakta.

Yapılan son geliştirme ile, e ticaret sitesinde bulunan markaların, linklerinin istenildiği gibi yönetilebilmesi imkanı sağlanmıştır.

Yönetici panelinde Ürünler / Tanımlar / Markalar bölümünden Herhangi bir marka düzenlendiğinde, Genel Bilgiler bölümünde Seo Link alanından istenilen link yazılabilir hale getiirilmiştir.

Geliştirme ile resimdeki Kırmacızade ürünü www.eticaretsiteniz.com/kirmacizade şeklinde bir bağlantıya sahip olabilecektir. Eğer marka sadece belirli bir ürün grubuna özel ise, www.eticaretsiteniz.com/kirmacizade-lokumlari gibi bir bağlantı oluşturarak daha etkili sonuçlar alınabilecektir.

T-Soft e-ticaret sistemi bu özellikle beraber eşsiz bir geliştirmeyi de beraberinde sunmaktadır. Eğer istenirse, herhangi bir zamanda, oluşturulan linkin yeterince faydalı olmadığı için değiştirilmesi gerekirse, 301 yönlendirme ile otomatik olarak, eski link yeni linke yönlendirilebilmekte. Başka sitelerde eski linke ait bağlantılar verilmişse, bu bağlantılar bozulmamakta, arama motoru ise bu yönlendirmeden mesajı alarak, kendi veritabanında eski ile yenisini değiştirmekte ve e-ticaret sitesine hiç bir kayıp yansımamaktadır.

Yapmak, güzelini yapmak ve mükemmeli başarmak. İşte en mükemmel e-ticaret platformu T-Soft.

E-ticaret girişiminizin başarılı olmasını istiyorsanız, önce T-Soft almalı, sonra T-Soft geliştirmelerini takip etmeli ve onlardan faydalanmalısınız.

Yazan:
Konu: Ürün Marka Linkinin İstenildiği Gibi Oluşturulması Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Marka Linkinin İstenildiği Gibi Oluşturulması Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
17.07.2014