Ürün Detayında Yönetilebilir Beni Ara Sekmesi Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün Detayında Yönetilebilir Beni Ara Sekmesi Geliştirilmiştir

Ürün Detayında Yönetilebilir Beni Ara Sekmesi Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Detayında Yönetilebilir Beni Ara Sekmesi Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Tasarımlı E-ticaret projelerinde isteğe bağlı olarak geliştirdiğimiz ürün detayında yer alan "Beni Ara" bölümü standart olarak yazılıma eklenmiş ve tercihe bağlı olarak yönetilir olarak geliştirilmiştir.

Satışı hızlandırmak için, müşterilerin kendilerinin aranması konusunda talep oluşturmasını sağlayan bu bölüm, resimde görüldüğü gibi müşteriye bir form doldurulmasına imkan tanır. Müşteri ürün detay sayfasında "Beni Ara" isimli sekmeden formu doldurur, doldurulan formdaki bilgiler, ilgili ürün sayfası bağlantısı ile beraber, e-ticaret sitesi yetkili e-posta adresine gelir.

Formda varsayılan olarak Ad Soyad, Telefon ve E-posta bilgisi ile beraber güvenlik kodu alanı yer alır. Güvenlik kodu, robotların otomatik form göndermesini engellemeyi sağlamaktadır.

Ürün detayında yer alan Beni Ara bölümünün görünmesi tercihe bağlıdır. Ayarlar bölümünde Genel Ayarlar bağlantısına tıklandığında, Ürünler Sayfası Ayarlarına tıklanır.

Aşağıdaki resimde görüldüğü ayar aktif edildiğinde müşterilerde Beni Ara sekmesi görünecektir.

Beni Ara bölümü kod kısmı T-Soft'un dünyadaki eşsiz Şablon yönetimi mimarisi ile düzenlemeye açıktır.

Bu bölümden görsel düzende değişiklik yapılabilir, mevcut alanlara yenileri eklenebilir.

Tasarım / Şablon Yönetimi bölümünden Orta Kısım / Ürün Detay / Temel / Beni Ara şablonu seçilerek şablon düzenlenebilecektir.

T-Soft e-ticaret ile yeniliklerin keyfini yaşayın

Yazan:
Konu: Ürün Detayında Yönetilebilir Beni Ara Sekmesi Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Detayında Yönetilebilir Beni Ara Sekmesi Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
28.01.2014