Ürün Detayında Öneri Kutusu Özelliği Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün Detayında Öneri Kutusu Özelliği Geliştirilmiştir

Ürün Detayında Öneri Kutusu Özelliği Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Detayında Öneri Kutusu Özelliği Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Ürün detayında bir sekme ekleyerek, müşterilerinden o ürün ile ilgili öneri almak isteyen e ticaret projeleri için geliştirilen özellik ile, Öneri Kutusu isimli bir sekmeden müşterinin e-ticaret sitesi yöneticilerine önerilerini yazabilmesi imkanı sağlanmıştır.

Özellik aktif olduğunda ürün detayında, sekmeler arasında bir tane daha eklenmektedir.

Yukarıda yer alan resimde görüldüğü üzere, öneri sebebi seçildikten sonra, müşteri İsim, Telefon, E-Posta ve Mesaj yazarak formu gönderebilmektedir.

Robotların gereksiz yere e-ticaret siteniz üzerinden otomatik mesajlar gönderebilmesini engellemek için güvenlik konu alanı oluşturulmuştur.

Özelliğin aktifleştirilmesi veya pasifleştirilmesi, Ayarlar / Genel Ayarlar / Ürünler Sayfası ayarlarındadır.

Ürün Detay Sayfasında "Öneri Kutusu" Tabı Görünsün ayarını aktif hale getirmek yeterlidir.

Mesaj alanlarının tasarımı ve kodlanması Şablon yönetimi ve stil yönetiminden kolayca yapılabilmektedir. Mevcut alanları beğenmeyen müşterilerimiz, alanları eksiltebilir veya artırabilirler.

En mükemmel e-ticaret yazılımı sizi esnekliğin keyfini yaşamaya davet ediyor.

Yazan:
Konu: Ürün Detayında Öneri Kutusu Özelliği Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Detayında Öneri Kutusu Özelliği Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
26.02.2014