Ürün Detay Sayfasında Resim Geçişleri Ayara Bağlanmıştır T-Soft e-ticaret
0

Gün

0

Saat

0

Dakika

0

Saniye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün Detay Sayfasında Resim Geçişleri Ayara Bağlanmıştır

Ürün Detay Sayfasında Resim Geçişleri Ayara Bağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Detay Sayfasında Resim Geçişleri Ayara Bağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Ürünlerinde birden fazla resmi olan e ticaret sitelerinde, ürün detay sayfası açıldığında, ürünün resimlerinin sıra ile dönüp dönmemesi ayara bağlanmıştır.

Bazı e ticaret sitelerinde, ürünlerin resimlerinin arka arkaya otomatik gelmesi istenmekte, müşterilerin ürünün farklı açılardan çekilmiş görüntülerini görmesi sağlanmaktadır. Diğer yandan büyük resimlerle çalışan ve yüksek trafik oluşturan projelerde ise, resimlerin özellikle istenmedikçe kendiliğinden birinden diğerine geçmesi, gereksiz yüklenmelere ve trafik oluşumuna sebep verdiği için istenmeyebilmektedir.

Farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunan T-Soft e-ticaret sistemi esnekliğini artırmaya devam etmektedir.

Ayarlar / Genel Ayarlar bölümünde Ürün Ayarlar kategorisinden Mini Fotoğraflar Otomatik Dönsün seçeneği Aktif / Pasif edilerek özellik kullanılabilmektedir

T-Soft e-ticaret platformu ile güncel kalmaya devam edin.

Yazan:
Konu: Ürün Detay Sayfasında Resim Geçişleri Ayara Bağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Detay Sayfasında Resim Geçişleri Ayara Bağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
20.03.2014