Ürün Bazında Taksit Pasifleştirme Özelliği Geliştirilmiş ve Yeni Kanuna Göre Uyumluluk Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
0

Gün

0

Saat

0

Dakika

0

Saniye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün Bazında Taksit Pasifleştirme Özelliği Geliştirilmiş ve Yeni Kanuna Göre Uyumluluk Sağlanmıştır

Ürün Bazında Taksit Pasifleştirme Özelliği Geliştirilmiş ve Yeni Kanuna Göre Uyumluluk Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Bazında Taksit Pasifleştirme Özelliği Geliştirilmiş ve Yeni Kanuna Göre Uyumluluk Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret sitelerinde, yeni kanun ile taksitlere sınırlamalar geliyor. Aşırı borçlanmanın engellenmesi için yapılan düzenleme ile fiziksel mağazalar da ve e ticaret sitelerinde ürünlere göre değişen taksit sınırlamaları oluşuyor.

Yeni uygulama ile, elektronik, bilgisayar, kuyumculuk kategorilerinde 6 taksit sınırı, gıda grubunda taksit yasağı,mobilya ve beyaz eşya ürünlerinde 12 taksite kadar yapabilme izni olacaktır. Kısıtlamalar konusunda yeni kategorilerin de oluşması gündemdedir.

T-Soft eticaret sistemi, ülkemizin lider e-ticaret alt yapı sağlayıcısı olarak, aynı zamanda sorumluluk gereği, öncü çözüm üreticisi olmaktadır.

Projelerinin yayını durdurulan değil, projeleri kulaktan kulağa başarı hikayeleri olarak yayılan T-Soft ile yine esnekliğin sınırları zorlanmaya devam ediyor.

Yapılan geliştirme ile özelliğin aktif olduğu projelerde ürün detay sayfasında Taksitler bölümü açılır. O ürün için her kredi kartı için sitede görünen taksit seçenekleri bu sayfada düzenlenebilir ve isteğe bağlı olarak istenmeyen taksit Durum bölümünden pasif edilebilir.

Müşteri eğer birden fazla kategori de ürün almak isterse, sepete eklendikten sonra satın alma sürecinde müşteri uyarı alacak ve ürünleri ayrı ayrı sipariş vermesi istenecektir.

Bu özellik sadece tek bir kategoride satış yapan e-ticaret siteleri için gerekli değildir. Aynı anda birden fazla kategoride satış yapan siteler için ise kritik bir önem arz etmektedir. Çünkü yapılan her satış sonrasında tüketici bunu e-ticaret sitesi için bir tehdit olarak kullanabilecek, mali denetimler ile site yakalanmasa bile, hakem heyeti üzerinden yakalanarak büyük cezalar ve kapatılmalar ile karşı karşıya kalınabilecektir.

Advanced ve Live paketlerimizde standart olarak bulunan bu özellik daha alt paketlerimizde isteğe bağlı olarak modül olarak satın alınabilmektedir.

İmkansız her zaman imkansızdır, ama bir imkanı var ise adresi, T-Soft e-ticaret sistemleri olur.

Yazan:
Konu: Ürün Bazında Taksit Pasifleştirme Özelliği Geliştirilmiş ve Yeni Kanuna Göre Uyumluluk Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Bazında Taksit Pasifleştirme Özelliği Geliştirilmiş ve Yeni Kanuna Göre Uyumluluk Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
06.12.2013