Ürün Bağlantı Adreslerinin İstenildiği Gibi Belirlenebilmesi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün Bağlantı Adreslerinin İstenildiği Gibi Belirlenebilmesi Sağlanmıştır

Ürün Bağlantı Adreslerinin İstenildiği Gibi Belirlenebilmesi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Bağlantı Adreslerinin İstenildiği Gibi Belirlenebilmesi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Arama motoru optimizasyonu demek gelişmeleri takip etmek arama motoru algoritmalarını araştırmak, uygulamak ve teknolojik olarak hep yeni kalmaya devam etmek demektir.

T-Soft e-ticaret projeleri, en etkili kelimelerde arama motorlarında ilk sayfalarındaki yerlerini kimseye kaptırmayarak kendi aralarında rekabet etmeye devam etmekteler.

Yapılan geliştirme ile, ürün bağlantı adreslerinin istenildiği gibi belirlenebilmesine imkan tanınmıştır.

Ürün adı ne olursa olsun, istenen bağlantı adresi verilerek, arama motorundan en iyi performans alınabilmesi için düzenleme yapılabilmektedir.

Yapılan geliştirmenin bir başka özelliği, belirlenen ürün bağlantısından yeterince verim alınamaz ise bağlantı adresi kolayca değiştirilebilmektedir. Değiştirilen bağlantı adresi otomatik olarak 301 yönlendirme yapılmaktadır.

Bu sayede, arama motoruna yazılım ortamında ürün sayfa bağlantısının değiştiği bildirilmekte ve kendisinin de güncelleme yapması sağlanmaktadır ve eski bağlantı indekslenmelerine hiç bir zarar verilmemektedir.

Arama motoru performansı temel kurallar ile beraber ince detaylarda gizlidir.

Detaylara T-Soft e ticaret ile hakim olun.

Yazan:
Konu: Ürün Bağlantı Adreslerinin İstenildiği Gibi Belirlenebilmesi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Bağlantı Adreslerinin İstenildiği Gibi Belirlenebilmesi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
01.09.2014