Ürün Adetleri Arttıkça Fiyatları Azaltan Çoklu İndirim Kampanyası Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün Adetleri Arttıkça Fiyatları Azaltan Çoklu İndirim Kampanyası Geliştirilmiştir

Ürün Adetleri Arttıkça Fiyatları Azaltan Çoklu İndirim Kampanyası Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Adetleri Arttıkça Fiyatları Azaltan Çoklu İndirim Kampanyası Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft e-ticaret sistemlerimden yepyeni bir kampanya modülü, Çoklu İndirim kampanyası geliştirilmiştir.

Hızına dünyadaki rakiplerinin bile yetişemediği T-Soft eticaret günden güne eklenen yeni özellikler ile aralıksız gelişmeye devam ediyor. Satarak kazanmak yerine kazandırarak kazanmak felsefesi ile büyüyen e-ticaret yazılımı T-Soft, kendisini tercih eden e-ticaret projelerinin başarıları ile birlikte büyümeye devam ediyor.

Hem bayi sistemi ile çalışan, hem de perakende satış yapan projelerde satış hacmini önemli ölçüde artırma potansiyeline sahip olan çoklu indirim kampanyası, satın alınan ürün adetlerinin arttıkça, birim ürün başına düşen maliyetin azalması prensibine göre çalışıyor.

Yukarıdaki resimde görüleceği şekilde, ürünün farklı alım miktarlarındaki indirim oranı, hemen ürün altında görünmekte ve müşteriye adetli alımlarda sağlayacağı avantajı anlatmaktadır.

Müşteri ürün detayı sayfasında ürün miktarını artırdıkça, ilgili miktarda hangi indirim oranı karşılık geliyorsa, o oran dikkat çekici biçimde belirginleşerek müşterinin hangi indirimden faydalanacağını göstermektedir.

Bu sayede adetli satılabilecek ürünlerde, müşteriye daha çok ürün sipariş verme yönlendirmesi yapılmaktadır. Müşteri daha çok aldığı zaman, daha ucuz alacağı için, daha sonra alabileceklerini de bir seferde önden sipariş vermekte ve ileriki siparişleri kaçırma olasılığı da ortadan kaldırılabilmektedir.

Kampanya her ürün için ayrı ayrı yönetilmekte, istenirse sadece tek bir üründe gerçekleştirilebilmektedir.

Çoklu İndirim kampanyası T-Soft Live paketi içerisinde standart olarak gelmekte, diğer paketleri kullananların da ilave modül olarak satın alabilmesine imkan tanınmaktadır. Modül fiyatlandırma bilgisi için tıklayınız

Kampanya modülüne ulaşmak için, çoklu indirim uygulanacak ürünün düzenleme sayfası açılır. Sekmeler arasından Çoklu İndirim sekmesi işaretlenir.

Yeni İndirim Aralığı ekle seçeneğine basılarak, hangi miktarlar arasında, ne kadar indirim uygulanacağı belirtilir. Ürünün aktif fiyatı üzerinden indirim gerçekleşecektir.

T-Soft e ticaret yazılımı kullanan bir girişimcinin, en büyük gücü, kullandığı yazılımıdır. Bu yazılımı etkin kullanarak mücadele edemeyeceği hiç bir rakibi yoktur.

T-Soft eticaret ile başarı sizin olsun.

Yazan:
Konu: Ürün Adetleri Arttıkça Fiyatları Azaltan Çoklu İndirim Kampanyası Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Adetleri Arttıkça Fiyatları Azaltan Çoklu İndirim Kampanyası Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
04.01.2014