Tüm sayfalarda HTTPS protokolünün aktif olabilmesi sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm sayfalarda HTTPS protokolünün aktif olabilmesi sağlanmıştır

Tüm sayfalarda HTTPS protokolünün aktif olabilmesi sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Tüm sayfalarda HTTPS protokolünün aktif olabilmesi sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft e-ticaret sisteminde, üye bilgileri sayfası, üye kayıt sayfası ve sipariş süreçlerinde adres bölümünde "http" yerine "https" görünmektedir. Bu sayfaların kullanımı esnasında SSL sertifikası aktif olup, veriler kriptolonarak iletilmektedir. Bu durum sitenin yavaş çalışmasına sebep olmakta olup, güvenlik dolayısı ile önem arzettiğinden zorunlu olarak bu şekilde gerçekleşmektedir.

Bazı e-ticaret projelerinde sitenin tüm sayfalarının "https" olarak adreslenmesi yani tüm sayfalarında SSL sertifikasının aktif olması ve tüm sayfalardaki veri transferinin kriptolanması istenebilmektedir.

Bu ihtiyaca binaen, tüm sayfalarda Https aktif olması ile ilgili geliştirme yapılmıştır.

Bu geliştirme paketlerimizde standart olarak gelmemekte, lisansa tabi olmaktadır. Ayrıca sitesini bu şekilde kullanan projelerin kendi özel sunucusunda yayın yapması şartı aranmaktadır.

T-Soft e-ticaret ile esnekliğinizi artırın.

Yazan:
Konu: Tüm sayfalarda HTTPS protokolünün aktif olabilmesi sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Tüm sayfalarda HTTPS protokolünün aktif olabilmesi sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
19.06.2014