Telefon Numarası Giriş Alanları Global Kullanım Gereksinimlerine Göre Ayarlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Telefon Numarası Giriş Alanları Global Kullanım Gereksinimlerine Göre Ayarlanmıştır

Telefon Numarası Giriş Alanları Global Kullanım Gereksinimlerine Göre Ayarlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Telefon Numarası Giriş Alanları Global Kullanım Gereksinimlerine Göre Ayarlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft e-ticaret sistemi çoklu dilde, çoklu para birimi ile kullanılabilen bir çözümdür. Aynı zamanda SMS entegrasyonları ile, hangi ülke telefonu olursa olsun, müşteriyi bilgilendirebilen, bir çok özelliğe sahiptir.

Dünyanın herhangi bir ülkesinde yaşayan bir müşterinin, e-ticaret sitesine GSM numarasını girerken bir hata yapmaması için, tüm dünya ülkelerinin, isim ve bayrakları ile birlikte göründüğü, herhangi birisi seçildiğinde, o ülkenin numaralandırma sistemine göre format düzenlemesi ve sınırlandırmanın yer aldığı telefon giriş alanları oluşturulmuştur.

Örneğin Türkiye'de bulunan bir müşteri e-ticaret sitesinde, başına ülke kodu koyup koymamakta tereddüt edebilir, GSM numarasının başına 0 koymayı uygun görebilir ya da göremeyebilir. Eksik kullanımlar, hem birebir değerlendirme yaparak, numarayı anlamak zorunda bırakmaktadır. Ayrıca numaranın doğru biçimlendirme yönlendirmesi olmadığı için hatalı giriş yapılabilme ihtimali de oluşmaktadır.

Tüm paketlerimizi kullanan müşterilerimiz güncel versiyonda herhangi bir ayar seçeneğine gerek kalmadan bu özelliği kullanabileceklerdir.

Yazan:
Konu: Telefon Numarası Giriş Alanları Global Kullanım Gereksinimlerine Göre Ayarlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Telefon Numarası Giriş Alanları Global Kullanım Gereksinimlerine Göre Ayarlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
22.02.2015