Sitemap Üzerinde Görünmesi İstenmeyen Sayfaların Yönetilebilmesi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sitemap Üzerinde Görünmesi İstenmeyen Sayfaların Yönetilebilmesi Sağlanmıştır

Sitemap Üzerinde Görünmesi İstenmeyen Sayfaların Yönetilebilmesi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sitemap Üzerinde Görünmesi İstenmeyen Sayfaların Yönetilebilmesi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft e-ticaret sistemi link yönetimi mimarisi ile dünyada bir ilki geliştirmiş ve site için SEO yapılandırmalarını bir bölümde toplayarak, eşsiz bir esneklikte yönetim imkanı sağlamıştır.

Yapılan geliştirme ile, zaman zaman bazı projelerde, sitesinin bazı sayfalarının sitemap üzerinde bulunmamasının istendiği durumlar için, site map önceliğinin 0 yapılması özelliği geliştirilmiştir.

Link yönetiminde, her sayfa bir satır olarak görünmekte ve öncelik kısmında öncelik değeri 0.1 ile 1.0 arasında seçilebilmektedir. Bu değerler ile sayfanın arama motorunda hangi öncelikle algılanması gerektiği ifade edilebilmektedir. Eğer arama motorunun bir sayfayı indekslemesi hiç istenmiyorsa, öncelik 0 verilebilecektir.

Başarı detaylarda gizlidir.

Detaylar T-Soft e-ticaret sisteminin uzmanlık alanıdır.

Yazan:
Konu: Sitemap Üzerinde Görünmesi İstenmeyen Sayfaların Yönetilebilmesi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sitemap Üzerinde Görünmesi İstenmeyen Sayfaların Yönetilebilmesi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
03.02.2015