YAZILIM GÜNCELLEMELERİYAZILIM GÜNCELLEMELERİ
Sipariş Tesliminde Gönderilen E-Posta Ayara Bağlanmıştır ...

 
Sipariş Tesliminde Gönderilen E-Posta Ayara Bağlanmıştır

 
  

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sipariş Tesliminde Gönderilen E-Posta Ayara Bağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret sitelerinde alışveriş sanal olarak yapıldığı için müşteri ile her türlü etkileşim müşteri tarafından olumlu karşılanmaktadır.

E-ticaret sitesinin süreçlere hakim olması, müşteri tarafında da güven uyandırmaktadır.

Müşterinin üye olduğunda, üye olduğunu belirten bir e-posta alması, siparişi tamamladığında, tamamlandığına dair bir e-posta alması, ürün kargoya verildiğinde müşterinin bundan haberdar edilmesi, sipariş teslim edildiğinde aynı şekilde e-posta ile haberdar edilmesi müşteriyi mutlu edecektir.

T-Soft e-ticaret sistemi e-posta gönderimi ile birlikte tüm bu süreçlerde SMS gönderim imkanı da sağlamaktadır.

Bazı e ticaret projelerinde ürün teslim edildiği bilgisi geç girilmekte ve bu bilginin sonradan müşteriye gönderilmesi, olumsuz bir intiba uyandırabilmektedir.

Ayarlar / Genel Ayarlar bölümünde Gönderilen E-Posta Mesajları başlığı altında müşteri siparişi teslim aldığında gönderilen e-posta içeriği ve sipariş teslim edildiğinde bir e-posta gönderilip gönderilmeyeceğini belirten ayar yer almaktadır.

Bir kampanya senaryosu olarak, siparişini teslim alan müşteriye gönderilen SMS veya e-posta içerisinde bir indirim çeki gönderilerek, bir sonraki alışverişini de gerçekleştirmesi için fırsat meydana getirilebilecektir.

E-ticaret T-Soft eticaret ile daha güzel...

17.02.2014Tüm Güncel.
Yazan: Görevi: Destek Birimi Şirket:T-Soft E-Ticaret
Konu: Sipariş Tesliminde Gönderilen E-Posta Ayara Bağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sipariş Tesliminde Gönderilen E-Posta Ayara Bağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek 17.02.2014