Signera ERP Yazılımı dahili T-Soft entegrasyonu hizmetinizde T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Signera ERP Yazılımı dahili T-Soft entegrasyonu hizmetinizde

Signera ERP Yazılımı dahili T-Soft entegrasyonu hizmetinizde

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Signera ERP Yazılımı dahili T-Soft entegrasyonu hizmetinizde E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Ticari yazılımlar ile e-ticaret projelerinin entegre çalışması, büyüyen e ticaret pazarı için önemli bir gereklilik olmaya devam ediyor.

Artan satış hacimleri, manuel işlemlerin olası hata durumlarını daha da artırıyor.

ERP pazarının inovatif yazılım üreticilerinden Signera Yazılım, Pi Magic ERP ürününde varsayılan olarak T-Soft entegrasyonu çözümü sağlıyor.

Ayrı olarak bir entegrasyon yazılımı kullanmaya gerek kalmadan, ERP çözümü doğrudan e-ticaret projesi ile haberleşiyor, ürün, sipariş ve üye entegrasyonları başarı ile gerçekleşiyor. Böyle bir entegrasyon için ayrıca T-Soft tarafında bir ödeme yapılmasına da gerek kalmıyor.

Satın alınan tiicari yazılım haberleşmeyi kendi içinde sağladığı için, entegrasyon maliyeti de olmamış oluyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde geliştirilmeye devam eden SIGNERA yazılım ERP çözümünde dahili e-ticaret entegrasyonu ile pazarda rakiplerinden farklılaşıyor.

www.signera.com.tr adresinden firma ile iletişime geçilerek bilgi alınabilir.

T-Soft e-ticaret ile ticaret başka güzel...

Yazan:
Konu: Signera ERP Yazılımı dahili T-Soft entegrasyonu hizmetinizde
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Signera ERP Yazılımı dahili T-Soft entegrasyonu hizmetinizde
Yazan: T-Soft Destek
25.01.2014