YAZILIM GÜNCELLEMELERİYAZILIM GÜNCELLEMELERİ
Shoppala.com Ürün Entegrasyonu Tamamlanmıştır...

 
Shoppala.com Ürün Entegrasyonu Tamamlanmıştır

 
  

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Shoppala.com Ürün Entegrasyonu Tamamlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

shoppala.com entegrasyonu sağlanmıştır.

Shoppala.com moda arama motoru olarak hizmet vermekte.

Ülkemizde son zamanlarda moda arama motoru segmentine yeni oyuncuların dahil olması internetten alışveriş yapanlar için daha fazla seçenek sunuyor. Arama motorları arasında kullanıcısına en fazla değer veren, doğru bilgiyi anlık sunabilen önde olacaktır. Shoppala.com’un bu yönde yurt dışı tecrübesi ile yenilikleri de beraberinde getireceği şimdiden söylemek mümkün. Moda arama motorları arasında mobil uygulamayı sunan Shoppala.com web sitesinin yanı sıra, Android ve iOS uygulamalarıyla da kullanıcılara ulaşıyor.


Tasarım ve Bilgi Akışı ürün arama motorlarının önceliği farklı e-ticaret sitelerinden doğru bilgiyi anlık sağlamak geliyor. Ardından kullanım kolaylığı ile e-ticaret sitesine yönlendirme yapabilecek bir tasarım. Shoppala özellikle fiyat, renk, marka bilgisinin yanında, desen, malzeme, gibi detayları sunarak kullanıcının aradığı ürünü bulmasını kolaylaştırıyor.

Shoppala.com sitesinde bulunan mağazasında ürünlerini entegre olarak sergilemek isteyen müşterilerimiz destek ekibi ile iletişime geçebileceklerdir.

E-ticaret siteleri, trafik sağlama açısından shoppala ve benzeri projelerde yer alarak, ziyaretçilerini artırabileceklerdir.

16.11.2014Tüm Güncel.
Yazan: Görevi: Destek Birimi Şirket:T-Soft E-Ticaret
Konu: Shoppala.com Ürün Entegrasyonu Tamamlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Shoppala.com Ürün Entegrasyonu Tamamlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek 16.11.2014