Sayfa Üst Kısımda Açılır Sepet İçeriği Görünmesi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sayfa Üst Kısımda Açılır Sepet İçeriği Görünmesi Sağlanmıştır

Sayfa Üst Kısımda Açılır Sepet İçeriği Görünmesi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sayfa Üst Kısımda Açılır Sepet İçeriği Görünmesi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft e-ticaret sistemlerinde, e-ticaret sitesinin üst bölümünde sepet kısa yolu dinamik olarak çalışabilmekte ve sepete bir ürün eklendiğinde, bir efekt meydana gelebilmekte, sepetteki aktif ürün sayısı ve fiyatı görünebilmektedir.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yapılan geliştirme ile burada sepet üzerine imleç ile gelindiğinde, aşağı doğru pencere açılabilmesi, sepetteki ürünlerin ayrıntılı olarak görünebilmesi ve sepet toplamının yer alabilmesi sağlanmıştır.

Özelliği aktifleştirebilmek için Ayarlar / Genel Ayarlar / Diğer Ayarlar sayfası açılır ve resimde görüldüğü gibi, Sepete Ürün EklendiğindeSayfa Üst Bölümde Sepet İçeriği Görünsün ayarı aktifleştirilir.

Hazır temalarımızda tasarım standart olduğu için özellik aktif edildiğinden itibaren çalışmaya başlayacaktır.

Özel temalı projelerde, temaya göre düzenleme yapılması gerektiği makul bir ücret karşılığı düzenleme yapılabilmekte veya müşterilerimiz kendileri CSS dosyaları üzerinde istedikleri düzenlemeyi yapabilmektedirler

Açılan pencerenin kodlarına şablon yönetiminde Orta Bölümler / Sepet Sayfası / Açılır Liste şablonundan erişilebilmekte ve düzenleme yapılabilmektedir.

Olmazları olduran T-Soft ile, milyonlarca satır kod arasından düzenleme yapabilmek üç tıklama kolaylığında.

Yazan:
Konu: Sayfa Üst Kısımda Açılır Sepet İçeriği Görünmesi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sayfa Üst Kısımda Açılır Sepet İçeriği Görünmesi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
29.09.2014