Sanal Pos Provizyon Raporları Yenilenmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sanal Pos Provizyon Raporları Yenilenmiştir

Sanal Pos Provizyon Raporları Yenilenmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sanal Pos Provizyon Raporları Yenilenmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Sanal pos provizyon raporları bölümü, e-ticaret sitesinde kredi kartı ile işlem yapan müşterilerin, provizyon onayı alıp almadıkları ve bu provizyona ait detayları içeren bölümdür.

Kredi kartı işlemleri ile ilgili bir belirsizlik olduğunda bu bölümden provizyona ait detaylara ulaşılabilmektedir.

Yapılan her bir işlem için, bankaya gönderilen provizyon bilgisi, bankanın verdiği yanıt bu bölümde kayıt altına aınmaktadır.

Yani yapıda listeleme sayfasında daha fazla filtreleme seçeneği eklenmiş, listeleme sayfasında Müşteri Adı, Taksit Sayısı, İşlem Tarihi, Banka Sanal Pos Bilgisi, 3D Durumu, İşlem Numarası, Tutarı, Kart Sahibi, MasterCard-Visa, Ip Bilgisi, Bankanın İşlem Notu alanları bulunmaktadır.

Müşteri bu raporları yeni geliştirme ile birlikte Excel'a aktarabilmektedir. Böylece e-ticaret yazılımının taşınması, sitenin kapanması gibi durumlarda geriye dönük işlem raporları da kayıt altına alınmış olacaktır.

Yazan:
Konu: Sanal Pos Provizyon Raporları Yenilenmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Sanal Pos Provizyon Raporları Yenilenmiştir
Yazan: T-Soft Destek
03.07.2016