SMS Gönderim Özelliklerinde Geliştirmeler Yapılmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SMS Gönderim Özelliklerinde Geliştirmeler Yapılmıştır

SMS Gönderim Özelliklerinde Geliştirmeler Yapılmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; SMS Gönderim Özelliklerinde Geliştirmeler Yapılmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

SMS gönderme özelliğinde yeni geliştirmeler yapılmıştır.

İsteğe bağlı olarak, müşterilerin e ticaret sitesi üyelik parolasını unutmuş olmaları durumunda, üye cep telefonuna parolanın gönderilme özelliğinin kullanıldığında, eğer üyenin gsm numarası yok ise veya yanlış ise, sms gönderilemiyorsa müşterinin parolasının e-posta adresine gönderilebilmesi özelliği geliştirilmiştir.

Her üye gsm numarasını girmeyebilmekte veya yanlış girebilmekte, ya da numarasını bir süre sonra kullanmaz olabilmektedir.

Böyle bir durumda müşteriyi çok memnun edebilecek üye parolasının SMS ile gönderilebilme özelliği, fayda sağlamayacağı için, müşterinin e-posta adresine gönderilmesi otomatik olarak sağlanmaktadır.

T-Soft e ticaret yazılımı kullanan projeler INFOBIP entegrasyonu sayesinde 1,2 kuruşa kadar düşen maliyetlerle SMS gönderebilmektedirler.

E-ticaret sitesi üzerinde bir çok durumda müşterilere ve yöneticilere SMS gönderilerek, hem müşteriler memnun edilmiş olmakta hem de yönetici bilgilendirilmiş olmaktadır.

Yönetici panelinde Ayarlar / Genel Ayarlar bölümünde SMS ayarları sayfası açıldığında,tüm ayar seçenekleri görülmektedir, SMS gönderim seçeneklerinin zenginliği bu ekranda kolaylıkla anlaşılmaktadır.

Gönderilen SMS mesajlarının içerikleri de aynı esneklikte yönetilmektedir.

T-Soft e-ticaret sistemi ile esnekliğin keyfini yaşayın

Yazan:
Konu: SMS Gönderim Özelliklerinde Geliştirmeler Yapılmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; SMS Gönderim Özelliklerinde Geliştirmeler Yapılmıştır
Yazan: T-Soft Destek
11.02.2014