SEO - Sayfa Meta Bilgi Alanları ve Adres Geliştirmeleri T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

SEO - Sayfa Meta Bilgi Alanları ve Adres Geliştirmeleri

SEO - Sayfa Meta Bilgi Alanları ve Adres Geliştirmeleri

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; SEO - Sayfa Meta Bilgi Alanları ve Adres Geliştirmeleri E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Gelişmiş SEO özellikleri ile, rakipsiz olmaya devam eden T-Soft, geliştirmelerine aralıksız devam ediyor.

Yapılan son geliştirme ile, sitenin ürün, kategori, marka vb gibi yönetilen sayfalarının dışında kalan sayfalarda da, SEO ile ilgili düzenlemelerin yapılabilmesi sağlanmıştır.

Blok yönetimi sayfasında, istenen bir sayfa açıldıktan sonra resimde görüldüğü gibi, SEO Bilgilerini Düzenle butonu tıklanır.

Açılan sayfada, bu sayfaya ait bağlantı adresi belirlenir, bu sayede sitenin tüm bağlantı adresleri yönetilebilir olmuştur.

Aşağıdaki resimde görüleceği üzere, bu geliştirmeler çoklu dil destekli olarak yapılmaktadır. Bu şu anlama gelmektedir. Bu sayfaların hepsi için, meta alanlar, tanım ve açıklama alanları her dilde ayrı ayrı yönetilebilmektedir.

Yine bu sayfaların bağlantı adresleri de ayrı ayrı yönetilebilir olmuştur.

Şablon değişkeni alanında bulunan bilgiyi, e-ticaret sitesinde istenen yerde kullandığınızda, hangi dilde bağlantı adı ne olarak belirlenmişse, orada o çıkacaktır. Böylece sitede hangi dil aktif olursa olsun, doğru bağlantı adresi görünmüş olacaktır.

T-Soft tarafından geliştirilen bu özellikler, dünyada benzersiz bir mimari olup, e-ticaret sektörü için dünya çapında örnek ar-ge çalışmaları olmaktadır.

Yazan:
Konu: SEO - Sayfa Meta Bilgi Alanları ve Adres Geliştirmeleri
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; SEO - Sayfa Meta Bilgi Alanları ve Adres Geliştirmeleri
Yazan: T-Soft Destek
05.06.2015