Revotas Sepet Entegrasyonu Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Revotas Sepet Entegrasyonu Geliştirilmiştir

Revotas Sepet Entegrasyonu Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Revotas Sepet Entegrasyonu Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-mail marketing hizmetleri konusunda, önde gelen hizmet üreticilerinden Revotas ile yapılan entegrasyon geliştirilmeye devam etmektedir.

Son geliştirme ile, sepetinde ürün bırakan müşterilere yönelik entegrasyon yapılmıştır.

Sepet entegrasyonu ile, sepetine ürün atıp ta, siparişini sonuçlandırmayan müşterilere belirli aralıklarda e-posta gönderilebilmektedir.

Örneğin sepetinde ürün bırakan müşteri 2 gün boyunca siparişini sonuçlandırmaz ise, (siparişini sonuçlandırdığında entegrasyon ile Revotas sistemine bilgi aktarılmaktadır) müşteriye, "sepetinizde ürünleriniz hala duruyor" temalı bir e-posta gönderilebilir.

E ticaret sitesinde 4 gün boyunca siparişini sonuçlandırmayan müşteriye "sepetinizdeki ürünler stoklarımızda bitmek üzeredir, acele edin" temalı bir e-posta gönderilebilir.

E-ticaret sitesinde 6 gün boyunca siparişini sonuçlandırmayan müşteriye "bu indirim çeki ile sepetinizdeki ürünleri yüzde on indirimli satın alabilirsiniz, bu fırsatı kaçırmayın" temalı bir e-posta gönderilebilir.

E-posta pazarlaması e-ticaret projeleri açısından çok önemlidir. Bilinçli bir şekilde yapılan e-posta pazarlaması satışlarda çok etkili olacaktır.

T-Soft e-ticaret demek, entegrasyonda zirve demektir, satışlarda zirveye ulaşmak istiyorsanız, zirvedeki e-ticaret altyapısını kullanmalısınız.

Yazan:
Konu: Revotas Sepet Entegrasyonu Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Revotas Sepet Entegrasyonu Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
05.09.2014