Revotas E-Posta Entegrasyonunu Kendiniz Yapın T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Revotas E-Posta Entegrasyonunu Kendiniz Yapın

Revotas E-Posta Entegrasyonunu Kendiniz Yapın

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Revotas E-Posta Entegrasyonunu Kendiniz Yapın E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Toplu e-posta gönderimi, E ticaret sitelerinin olmazsa olmazlarından birisi, bunun daha profesyonel olarak yapılan modeline de e-mail marketing veya e-posta pazarlama denilmekte.

T-Soft eticaret sistemi, başarılı e-posta pazarlama markalarından Revotas ile entegre olarak e-posta gönderimi sağlamaktadır.

Bu şekilde, e-ticaret sitesine her yeni üye olan müşteri otomatik olarak Revotas database'ine aktarılmakta ve her toplu e-posta gönderiminde, en güncel üyeye dahi gönderim sağlanabilmektedir.

Aynı şekilde, üyelerin doğum tarihleri de güncel olarak aktarılmakta ve doğum tarihi geldiğinde üyeye otomatik olarak bir indirim çeki vb gönderimi sağlanabilmektedir.

Yapılan geliştirme ile entegrasyonunun müşteri tarafından kolayca gerçekleştirilmesi sağlanmıştır.

Revotas ile anlaşma yapan e-ticaret sitesi, yönetim panelinde, Bölümler > Mesaj Merkezi bağlantısını açtıktan sonra,, E-Posta Entegrasyonları başlığından Revotas entegrasyonuna tıklaması yeterlidir.

Revotas tarafından alınan bilgilerin ilgili alana girilmesinden sonra entegrasyon tamamlanmış olacaktır.

T-Soft e-ticaret yazılımı müşteri, Revotas kullanmaları durumunda 1 ay ücretsiz gönderim imkanı ve çok özel fiyatlardan faydalanabilmektedir.

T-Soft ile dünyanın en gelişmiş e-ticaret panelini kullanarak, tüm ihtiyaçları bir kaç tıklama ile çözmenin keyfini yaşamaya devam edin.

Yazan:
Konu: Revotas E-Posta Entegrasyonunu Kendiniz Yapın
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Revotas E-Posta Entegrasyonunu Kendiniz Yapın
Yazan: T-Soft Destek
02.02.2014