Rest Web Servislere addCategory ve removeCategory Metodları Eklenmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Rest Web Servislere addCategory ve removeCategory Metodları Eklenmiştir

Rest Web Servislere addCategory ve removeCategory Metodları Eklenmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Rest Web Servislere addCategory ve removeCategory Metodları Eklenmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft web servisleri ile e ticaret sitesinin yönetici panelini kullanmadan, yazılımı başka ortamlardan kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

Ülkemizde e-ticaret sektöründe ilk web servisler T-Soft tarafından hazırlanmış ve sektöre kazandırılmıştır. 10 yıla yakın bir süredir kullanılan T-Soft web servisler, Rest web servisler ile en güncel halini almıştır.

Yapılan son geliştirme ile, bir ürünün birden fazla kategorisinin olması durumunda kullanılmak üzere, ürünün ana kategorisi dışındaki bağlı olduğu kategorilerini ürünle ilişkilendirmek için, addCategory metodu, ürünün ana kategori dışındaki kategorilerden bağlantısının kesilmesi için de removeCategory metodu geliştirilmiştir.

Esnekliğin keyfini T-Soft e-ticaret ile sürmeye devam edin.

Yazan:
Konu: Rest Web Servislere addCategory ve removeCategory Metodları Eklenmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Rest Web Servislere addCategory ve removeCategory Metodları Eklenmiştir
Yazan: T-Soft Destek
28.08.2014