Resimli Kategori Menüsü İle Çok Basamaklı Kategori Görünüm Özelliği Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Resimli Kategori Menüsü İle Çok Basamaklı Kategori Görünüm Özelliği Geliştirilmiştir

Resimli Kategori Menüsü İle Çok Basamaklı Kategori Görünüm Özelliği Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Resimli Kategori Menüsü İle Çok Basamaklı Kategori Görünüm Özelliği Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-Ticaret platformları e-ticaret girişimcilerinin sonsuz isteklerini karşılamaya çalışan platformlardır. Girişimcinin hayal gücü, yazılımın çerçevesini belirler, dolayısı ile mükemmeli meydan getirmek çok zordur.

T-Soft e-ticaret yazılımı, esnek alt yapısı ile çok farklı sektörlerde, farklı amaçlar için aynı e ticaret platformunu kullanan binlerce farklı işletmenin beklentilerine göre çözüm üretmektedir.

Yapılan son geliştirme ile, eticaret sitesi kategori menüsünün farklı görünümlerine bir yenisi daha eklenmiştir. tüm hazır temaları kullanan müşterilerimizin kullanabileceği bu özellik, kategori menüsünde, herhangi bir kategorinin üzerine gelindiğinde, sağa doğru açılan pencerede, solda bir alt kategorideki ürünlerin görünmesini, sağda ise, daha da alt kategoriler içerisinden, öne çıkan kategorilerin resimli olarak gelebilmesini sağlamaktadır.

Resimde kategori menüsünde bir kategori üzerine gelindiğinde açılan pencere görünmekte.

Eğer bir kategori altında 10 taneden fazla kategori varsa, en üstte Tüm Alt Kategoriler isimli bir başlık çıkmakta, sırası yönetim panelinde belirlenen ilk 10 kategori dışındakilere ait ürünler için Tüm Alt Kategoriler seçeneğini müşteri kullanabilmektedir. T-Soft e-ticaret yazılımını tanıyan müşterilerimiz o 10 rakamının da Şablon Yönetimi üzerinden değiştirilebileceğini çoktan düşünmüşlerdir bile.

Sağda bulunan resimli kategoriler ise, e-ticaret sitesi yöneticisi tarafından belirlenebilmektedir. İstenirse burada hemen solda yer alan kategoriler tekrar konulabilir. İstenirse, daha alt kategorilerden seçme kategoriler konulabilir. böylece 3.seviye kategoriler içerisinde popüler olanlar yerleştirilmiş olur. İstenirse 4. seviye veya 5. seviyeden kategorilerde bu alanda yer alabilir.

Şimdi bunun nasıl uygulandığına göz atalım, Tasarım / Tema Yönetimi bölümünde Gelişmiş Tema Yönetimi Seçilir,

Açılan sayfada Kategori Menü seçilir.

Açılan sayfada bir çok farklı kategori teması görünecektir. Aktif olan tema veya beğenilen temanın olduğu satıra gelinir, Tema rengi değiştirilmek isteniyorsa, renk seçeneklerinden belirlenir, Şablon Tipleri kısmından Çift Seviye Menüde Göster Resimli şablonu seçilerek aktifleştirilir.

Artık kategori görünümü belirlenmiştir, bu görünümden vazgeçilirse aynı sayfada Kategori Menü seçmek yeterli olacaktır.

Açılan pencerede görünecek kategoriler (Yönetim Paneli ; Kategori / Kategori) Kategori yönetimi bölümünden bulunur ve solda yer alan düzenle simgesine tıklanır.

Öncelikle Resim sekmesinden kategori resmi yüklenir.

Sonrasında Genel Bilgiler bölümünde, Menüde Göster aktifleştirilir.

T-Soft e-ticaret sistemleri günden güne gelişmeye devam ediyor. T-Soft sizler kazandıkça sizler ile beraber büyüyor.

Yazan:
Konu: Resimli Kategori Menüsü İle Çok Basamaklı Kategori Görünüm Özelliği Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Resimli Kategori Menüsü İle Çok Basamaklı Kategori Görünüm Özelliği Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
05.12.2013