Perakende Müşteriler İçin Cari Hareket Kullanılabilmesi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Perakende Müşteriler İçin Cari Hareket Kullanılabilmesi Sağlanmıştır

Perakende Müşteriler İçin Cari Hareket Kullanılabilmesi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Perakende Müşteriler İçin Cari Hareket Kullanılabilmesi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft E ticaret yazılımı Cari Hareket yapısı ile, alacak ve borç hareketlerini kayıt eden bir alt yapıya sahiptir.

Çoğunlukla bayi sistemlerinde gerek olan bu yapı, perakende müşteri satışında da zaman zaman gerek olabilmektedir. Özellikle müşterilerinden ürün tahsilatını bir çok kredi kartından parçalı olarak almak isteyen e-ticaret sitelerinde perakende satışta da kullanılmaktadır.

Üyeler için cari hareketlerin görünebilmesi bir ayara bağlanmıştır, E ticaret sitesi yönetici panelinde, Ayarlar / Genel Ayarlar bölümünde Cari Ödeme ayarlarında, resimde görünen ayarlar aktif veya pasif yapılarak işlem gerçekleştirilmektedir.

Üye için cari hareket aktif edilmiş ise, üye panelinde, üye menüsünde cari hareketler başlığı görünecek, başlığa tıklandığında, cari hareketler görünecektir.

Üye cari hareketler sayfasının görünümü Blok yönetiminden kolaylıkla yapılabilmektedir. Blok yönetiminde, bulunduğunuz sayfa kısmında Üye Cari Hareketler başlığı seçildiğinde kolaylıkla sayfa yerleşimi düzenlenebilmektedir.

Eğer parçalı ödeme için bu yapı kullanılacaksa, öncelikle üyenin bir ödeme yapmadan spariş verebilmesi için Cari Ödeme seçeneğinin aktif edilmesi gerekmektedir.

Esnekliklerin güzelliğini T-Soft e-ticaret ile yaşayın

Yazan:
Konu: Perakende Müşteriler İçin Cari Hareket Kullanılabilmesi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Perakende Müşteriler İçin Cari Hareket Kullanılabilmesi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
03.02.2014