Optivo Entegrasyonu Gerçekleştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Optivo Entegrasyonu Gerçekleştirilmiştir

Optivo Entegrasyonu Gerçekleştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Optivo Entegrasyonu Gerçekleştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-Posta pazarlama hizmeti sağlayan Optivo ile entegrasyon gerçekleştirilmiştir.

Standart olarak paketlerimiz ile birlikte sunulmayan entegrasyon ücret mukabili satın alınabilmektedir.

İlave modüller bölümünde entegrasyon ile ilgili fiyat bilgisine ulaşılabilmektedir.

Optivo Özellikleri:

Verileri sistemle bir araya getirme

Kapsamlı bir veri tabanı, kişiselleştirilmiş birebir diyalog için en temel koşuldur. Her tıklamayla, sepet içeriğiyle ve görüntülenen her yazıyla, kısacası haber bülteninizin ulaştığı kişilerin gerçekleştirdiği her eylemle birlikte veri çeşitliliğiniz artar. Entegre CRM, mağaza ya da ağ analiz sistemleri daha fazla değerli kaynak meydana getirir. Tüm bunları optivo® broadmail yazılımının Live Profile özelliğinde bir arada bulabilirsiniz: Burası sizin, dinamik ve amaca yönelik e-posta pazarlama kampanyaları için oluşturduğunuz veri havuzunuzdur.

Kapsamlı Gerçek Zamanlı Analizler

Tüm kampanyaları alıcılarınıza özel olarak tek tek biçimlendirebilmeniz için kendi alıcı kitlenizi kesin ve eksiksiz olarak saptamanız önemlidir. Bunun için optivo® broadmail sizi kapsamlı, gerçek zamanlı bir analiz olan Live Analytics ile destekler. Tek bir hareketle müşterilerinizin satın alma işlemlerini, ilgili tüm kriterleri (son satın alma tarihi, satın alma sıklığı ve ciro) göz önünde bulundurarak değerlendirebilir ve mevcut verileri hassas bir şekilde karşılaştırabilirsiniz. Böylece en ilgi çekici gruplar bölümlere ayrılır. Live Analytics'in araştırmacı yaklaşımından faydalanın.

İsabetli Kampanyalar için Doğru Segmentler

Amaca yönelik bir e-posta pazarlaması doğru kararlara dayanır: Tam olarak kime, hangi içeriklerle ulaşmak istediğinizi siz belirlersiniz. Live Analytics'in anlamlı sonuçları, size değerli ipuçları sunar. optivo® broadmail yazılımında devam eden tüm kampanyaları hassas biçimde planlayın ve hedef gruplarınızı tanımlayın. Yılda on defadan daha çok 400 Euro harcayan tüm müşterilerinizle mi yoksa 50 Euro üzerinde alışveriş sepetine sahip 28 ila 32 yaş arası erkeklerle mi temasa geçmek istediğinize hedef gruplarınız aracılığıyla siz karar verin.

Cazip içeriklerle ikna edin

Başarılı e-posta ve Omnichannel kampanyalarının sırrı nedir? İyi içerik. İçeriklerinize tümüyle odaklanabilmeniz için iki başarı faktörünü bir araya getiriyoruz: sezgilere dayalı bir CMS ve otomatik kampanya yönetimi. optivo® broadmail yazılımında ikisi de birbirine mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır; ister kısa ve öz, tek seferlik kampanyalar, ister çok aşamalı Lifecycle kampanyaları için. Siz içeriğinize odaklanın.

Yazan:
Konu: Optivo Entegrasyonu Gerçekleştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Optivo Entegrasyonu Gerçekleştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
25.01.2016