Ödeme Bildirimi İle Müşterilerinizden Kredi Kartı İle Ödeme Alın T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ödeme Bildirimi İle Müşterilerinizden Kredi Kartı İle Ödeme Alın

Ödeme Bildirimi İle Müşterilerinizden Kredi Kartı İle Ödeme Alın

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ödeme Bildirimi İle Müşterilerinizden Kredi Kartı İle Ödeme Alın E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Hiç bir yazılımda olmayan eşsiz özelliklerle donatılmış olan T-Soft e ticaret yazılımı, farklı kullanım seçeneklerine uygun çözümler üretmeye kesintisiz devam etmekte.

Telefonla satış yaparak, müşterisinden kredi kartı ile ödeme almanın gerektiği veya sadece kredi kartı ile ödeme almanın gerektiği durumlarda, kullanılabilecek bir ödeme bildirimi alt yapısı bulunan T-Soft e-ticaret platformunda, müşterilere belirlenmiş bir tutarda ödeme talimatı oluşturulabilmekte ve ödeme istenmektedir.

Müşteri kendi e-posta adresine gelen ödeme bildirimine tıkladığında, herhangi bir üyelik giriş aşaması yaşamadan, karşısına çıkan kredi kartı ödeme sayfasından ödemesini yapabilmektedir.

Yapılan geliştirme ile, bu bağlantının SMS, Sosyal Medya vb platformlarda kullanılabilmesi için, bu ödemenin yapılabileceği güvenli bağlantı linkinin alınabilmesi sağlanmıştır.

Proactive paket ve üzeri tüm paketlerde bu özellik kullanılabilmektedir.

Üyeler / Cari / Ödeme Bildirimleri sayfasında Ödeme Bildirimi Oluştur seçeneği ile bildirim oluşturduktan sonra, resimde görüldüğü gibi Linki Göster seçeneğinden oluşturulan ödeme bildirim linki alınabilecektir.

T-Soft e-ticaret ile, sadece kendiniz ile yarışın

Yazan:
Konu: Ödeme Bildirimi İle Müşterilerinizden Kredi Kartı İle Ödeme Alın
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ödeme Bildirimi İle Müşterilerinizden Kredi Kartı İle Ödeme Alın
Yazan: T-Soft Destek
10.04.2014