Müşterinin Eticaret Sitesine Web Servis İle Giriş Yapmasını sağlayan Login Metodu Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Müşterinin Eticaret Sitesine Web Servis İle Giriş Yapmasını sağlayan Login Metodu Geliştirilmiştir

Müşterinin Eticaret Sitesine Web Servis İle Giriş Yapmasını sağlayan Login Metodu Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Müşterinin Eticaret Sitesine Web Servis İle Giriş Yapmasını sağlayan Login Metodu Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft eticaret Rest web servislere Login metodu eklenmiştir. Bu metot ile, müşterinin e-ticaret sitesine giriş yapması sağlanabilmektedir.

Web servisler içinde Customer sınıfında bulunan Login metoduna bir müşteri ID'si veya Web servis kodu gönderilerek token alınmaktadır. Müşteri bu token ile siteye login olabilmektedir.

Bu metot sayesinde mobil platform ve uygulamalardan e-ticaret sitesine giriş yapılabilir. E-ticaret sitesi ile birlikte bir kurumsal siteye sahipseniz, kurumsal sitenin ayrı bir üye hesabı varsa, kurumsal siteye giriş yapmış müşterinin ikinci bir üye girişi yapmadan, e-ticaret sitesine girişi sağlanabilecektir.

E-ticaret T-Soft ile güzel.

En yenilikçi uygulamalar T-Soft e ticaret ile hayat buluyor.

Yazan:
Konu: Müşterinin Eticaret Sitesine Web Servis İle Giriş Yapmasını sağlayan Login Metodu Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Müşterinin Eticaret Sitesine Web Servis İle Giriş Yapmasını sağlayan Login Metodu Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
20.10.2014