Multinet E-GiftCard Entegrasyonu İlk Defa T-Soft İle Hizmetinizde T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Multinet E-GiftCard Entegrasyonu İlk Defa T-Soft İle Hizmetinizde

Multinet E-GiftCard Entegrasyonu İlk Defa T-Soft İle Hizmetinizde

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Multinet E-GiftCard Entegrasyonu İlk Defa T-Soft İle Hizmetinizde E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Multinet Gift Card entegrasyonu, hep olduğu gibi, yine ilk olarak T-Soft müşterilerinin hizmetinde.

Evet çok şanslısınız. Multinet Gift Card entegrasyonu ile 400.000 Multinet Gift Card kullanıcısı, tüketmek zorunda oldukları hediye paraları, sizin e-ticaret sitenizden alışveriş olarak harcayabilecekler.

Şirketler çalışanlarına ikramiye vb. ek desteklerini yaptıkları Multinet Giftcard, anlaşmalı fiziksel mağazalarda kullanılabilmekte. Artık T-Soft e ticaret alt yapısı ile hizmet veren e-ticaret projeleri de bu mağazalar arasında olabilecekler. Bu sayede hem satışlarını artıracaklar hem de Multinet tarafından kart kullanıcılarına duyurulacaklar.

Ödeme sistemini aktifleştirmek için, Multinet ile iletişime geçilerek hesap aktif edldikten sonra, Sipariş / Ödeme Seçenekleri bölümünde, E-GiftCard satırı seçilerek, Düzenle'ye tıklanır.

Açılan pencerede Multinet tarafından verilen parametreler girilir ve kaydedilir.

Son olarak bu ödeme yönteminin tercih bağlı olarak, müşteriler ve bayiler tarafından kullanılıp kullanılamayacağı belirlenir.

T-Soft e-ticaret ile ödeme entegrasyonunu bile kendiniz gerçekleştirin.

Teknoloji nereye giderse gitsin, hiç endişe etmeyin, siz hep en önde olacaksınız.

T-Soft e ticaret ile işinizi büyütün

Yazan:
Konu: Multinet E-GiftCard Entegrasyonu İlk Defa T-Soft İle Hizmetinizde
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Multinet E-GiftCard Entegrasyonu İlk Defa T-Soft İle Hizmetinizde
Yazan: T-Soft Destek
18.07.2014