Mikro Yazılım Ürün Ve Sipariş Entegrasyonu Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Mikro Yazılım Ürün Ve Sipariş Entegrasyonu Geliştirilmiştir

Mikro Yazılım Ürün Ve Sipariş Entegrasyonu Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Mikro Yazılım Ürün Ve Sipariş Entegrasyonu Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Ticari yazılım entegrasyonları büyüyen eticaret platformları için olmazsa olmaz uygulamalardan birisidir. Gelişmiş bir web servis mimarisi üzerine yapılan entegrasyonlar ancak verimli bir şekilde çalışabilir. Aksi durumda sürekli olarak yaşanacak problemler kaçınılmazdır.

T-Soft e ticaret yazılımları ile Mikro yazılım entegrasyonu gerçekleştirilmiştir. 1988 yılında kurulan Mikro Yazılımevi, ülkemizde çok yeni bir sektör olan "yazılım" konusunda son derece hızlı bir gelişme göstererek günümüzde Türkiye'nin; ürün yelpazesi, yetkili satıcı ağı, servis destek kanalları ile en büyük markalarından biri olmuştur.

Kurumsal Kaynak Planlaması uygulama ve yazılımları alanında her ölçekte işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak üzere çözümler üreten Mikro, bugün ülkemizin dışında Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan ve Arap ülkelerinde de pek çok işletme tarafından kullanılmaktadır. Mikro ürünleri bu ülkelerin dil desteği yanında, çeşitli özel uygulamaları ve yerel mevzuatlarını da destekleyen bir yapıya sahiptir.

Standart olarak yazılımlarımız ile beraber verilmeyen eticaret sitesi ve mikro yazılım entegrasyonu, ücret mukabilinde ek modül olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Entegrasyon kapsamında, ticari yazılımda bulunan ürünler, e-ticaret sitesine aktarılmakta, e-ticaret sitesinden bir sipariş alındığında, daha önce üye cari kart olarak ticari yazılımda açılmamış ise, önce cari kart açılmakta, sonra sipariş aktarılmaktadır. Ürünlerde oluşan stok ve fiyat değişimleri otomatik olarak belirli bir sıklıkta ticari yazılımdan e-ticaret platformuna güncellenmektedir.

Ayrıca cari hareketler de çift taraflı olarak aktarılmaktadır.

T-Soft e-ticaret Mikro yazılım ile çözüm ortağı olmuştur. Müşterilerimiz ticari yazılım satın almak isterler ise, T-Soft ticari yazılım hizmet departmanından, teklif alabilir, isterlerse satın alabilirler. Satışı yapılan projelerin destek hizmetleri de aynı şekilde uzmanlarımız tarafından verilmektedir. Böylece ticari yazılım hizmeti alınan şirket ile, e-ticaret yazılım şirketi arasında uyumsuzluk problemleri en aza indirgenmekte, müşteri firmalar arasında gel git yapmaktan kurtulmaktadır.

E-Ticaret için vazgeçilmez olan iş kollarında T-Soft olarak, profesyonel ekibimiz ile hizmet üretmeye devam ediyoruz.

0212 480 00 48 numaralı telefondan ticari yazılım satış ve destek ekibi müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

E-Ticaret profesyonelleşiyor, rekabet koşulları profesyonel hizmet üretemeyen yazılım üreticilerinin de, e-ticaret projelerinin de günden güne, saf dışı kalmalarına sebep oluyor. Onun için, bu sektörde kalıcı iseniz, T-Soft ile başarı sizi bekliyor.

Yazan:
Konu: Mikro Yazılım Ürün Ve Sipariş Entegrasyonu Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Mikro Yazılım Ürün Ve Sipariş Entegrasyonu Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
12.12.2013