Marka Fırsatlarında Sayfa Kaydıkça Resim Yüklenme Özelliği Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Marka Fırsatlarında Sayfa Kaydıkça Resim Yüklenme Özelliği Geliştirilmiştir

Marka Fırsatlarında Sayfa Kaydıkça Resim Yüklenme Özelliği Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Marka Fırsatlarında Sayfa Kaydıkça Resim Yüklenme Özelliği Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret sitelerinde Lazy Load olarak ta bilinen, sitenin ilk yüklendiğinde resimlerin yüklenmeden hızlı açıldığı, sayfayı kaydırdıkça resimlerin de yüklendiği yapı sayesinde, e-ticaret siteleri için önemli bir maliyet olan trafik kullanımının azalmasına katkıda bulunulmaktadır.

Ürün listeleme sayfalarında yaklaşık 1 yıldır kullanılabilen bu özelliğin, marka fırsatları üzerinden faaliyet gösteren sitelerde de yapılması sağlanmış ve marka fırsatlarında da bu özelliğin kullanılabilmesi mümkün hale getirilmiştir.

E ticaret sitesi içerisinde tek bir yerden aktif edilen özelliği aktif etmek için Ayarlar / Genel Ayarlar bölümünde Ürünler kategorisi açılır.

Katalog görünümünde anlık ürün fotoğrafı yükleme seçeneği aktif edilir.

Aynı şekilde, yükleniyor resmini değiştirmek için de Ayarlar / Genel Ayarlar bölümünde Ürünler kategorisi açılır.

Katalog görünümünde anlık ürün fotoğrafı yükleniyor resmi belirleme seçeneği düzenlenerek, istenilen resim resim yöneticisinden yüklendikten sonra, düzenleme ekranında eklenir.

Bu özellik proactive ve üzeri e-ticaret paketlerinde bulunmaktadır.

T-Soft e-ticaret sistemleri ile daima ileri hep ileri

Yazan:
Konu: Marka Fırsatlarında Sayfa Kaydıkça Resim Yüklenme Özelliği Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Marka Fırsatlarında Sayfa Kaydıkça Resim Yüklenme Özelliği Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
17.12.2013