Link Tipi Ön Tanım Ayarları Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Link Tipi Ön Tanım Ayarları Geliştirilmiştir

Link Tipi Ön Tanım Ayarları Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Link Tipi Ön Tanım Ayarları Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Arama motorları günden güne, e-ticaret sitelerini daha iyi analiz edebilmek için yeni geliştirmeler yapmaktadır.

Arama motoru optimizasyon konusunda, yapılması çok faydalı olan bu konunun uzmanlarının hem fikir olduğu bir çok husus olmakla birlikte, farklı görüşlerin olduğu çok konu da bulunmaktadır.

T-Soft e-ticaret sistemi, farklı yaklaşımların beklentilerinin karşılandığı bir platform olarak ön plana çıkmakta ve yazılım geliştirmeleri bu eksende yapılmaktadır.

Son geliştirmelerden biri olan Link Tipi Ön Tanım Ayarları ile, e-ticaret sitesinin ürün, kategori ve marka sayfaları gibi sayfalarının adres uzantısının ne olduğu yönetilebilmektedir.

Bu sayede hediye isimli bir kategori sayfasının bağlantısının www.alanadiniz.com/hediye veya www.alanadiniz.com/hediye.htm gibi bir uzantı ile oluşması sağlanabilmektedir.

Sayfalara bir uzantı verilebilmesi, etiket ve kategori gibi aynı linklerin oluşma ihtimalinin olduğu bölümlerde, uzantıdan dolayı farklılaşan linkler oluşturabilmeye de imkan sağlamaktadır.

Link Tipi Ön Tanım Ayarları aynı zamanda, Ürün,Kategori,Marka gibi ana gruplar bazında site haritası üzerinde bölümlerin önceliklerini belirler ve değişim sıklığını yönetir.

Arama motoruna arka planda mesaj verilerek, bu kategori sayfası her gün güncellenir, her hafta güncellenir, o sıklıkta tekrardan sayfayı tara beklentisi iletilebilir.

E-ticaret sitesi yönetici panelinde, Bölümler / Link Tipi / link Tipi Ön Tanım Ayarları bağlantısından sayfaya erişilebilir.

Link Tipi Ön Tanım Ayarları elbette ve sadece T-Soft e-ticaret sisteminde.

E-Ticaret T-Soft e-ticaret ile güzel

Yazan:
Konu: Link Tipi Ön Tanım Ayarları Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Link Tipi Ön Tanım Ayarları Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
10.11.2014