Kategori Bağlantı Adreslerinin İstenildiği Şekilde Oluşturulabilmesi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kategori Bağlantı Adreslerinin İstenildiği Şekilde Oluşturulabilmesi Sağlanmıştır

Kategori Bağlantı Adreslerinin İstenildiği Şekilde Oluşturulabilmesi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Kategori Bağlantı Adreslerinin İstenildiği Şekilde Oluşturulabilmesi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Arama motoru optimizasyonu deyince rakip tanımayan T-Soft e-ticaret yazılımı, bir yeni özellikle daha SEO özelliklerini artırıyor.

Yapılan geliştirme ile ürün kategorilerinin bağlantı adreslerinin istenildiği gibi yazılabilmesi sağlanmıştır.

Bağlantı adresi yazılırken, bir uzantı koyulması tercih edilebilmekte, istenmiyorsa uzantısız olarak isim yazılabilmektedir.

Örneğin e ticaret sitesinin elektronik kategorisinin bağlantı adresi www.alanadiniz.com/elektronik-urunler olarak düzenlenebilmektedir.

Bağlantı adreslerini düzenlemek için Kategori / Kategori menüsünden, herhangi bir kategoriyi işaretledikten sonra Düzenle bağlantısına tıklamak yeterlidir.

SEO sekmesinde Link alanından düzenleme yapılabilmektedir.

Böylece arama motorları açısından harika bir SEO uyumu oluşmakta, kategori bağlantısından, kategori Meta alanlarına kadar bütünlük olmaktadır.

E ticaret T-Soft ile güzel.

Yazan:
Konu: Kategori Bağlantı Adreslerinin İstenildiği Şekilde Oluşturulabilmesi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Kategori Bağlantı Adreslerinin İstenildiği Şekilde Oluşturulabilmesi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
13.08.2014