İndirim Çeklerinde Üye Grubu Seçim İmkanı Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İndirim Çeklerinde Üye Grubu Seçim İmkanı Sağlanmıştır

İndirim Çeklerinde Üye Grubu Seçim İmkanı Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İndirim Çeklerinde Üye Grubu Seçim İmkanı Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret sitelerinde indirim çekleri kullanılarak satış artırıcı etkin kampanyalar yürütülebilmektedir. İndirim çeklerine yeni seçenekler eklenmiştir.

Hem bayi hem perakende satış amaçlı kullanılan e-ticaret sitelerinde, perakende müşteri için yapılan indirim çekinin bayiler tarafından kullanımını engellemek için indirim çeklerinde üye veya bayi seçeneğinin eklenmesi sağlanmıştır.

Yine bayiler arasında veya müşteriler arasında bazı grupların faydalandığı indirim çekinden başka grupların faydalanmamasının istendiği durumlar için, indirim çekinin geçerli olduğu üye gruplarının veya bayi gruplarının seçilebilmesi sağlanmıştır.

E-ticaret sitesi yönetim panelinde indirim çekleri bölümünden yeni bir çek eklenirken kolayca seçimler yapılabilmektedir.

Yazan:
Konu: İndirim Çeklerinde Üye Grubu Seçim İmkanı Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İndirim Çeklerinde Üye Grubu Seçim İmkanı Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
18.12.2014