İndirim Çeklerinde Sipariş Üst Sınırı Özelliği Eklenmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İndirim Çeklerinde Sipariş Üst Sınırı Özelliği Eklenmiştir

İndirim Çeklerinde Sipariş Üst Sınırı Özelliği Eklenmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İndirim Çeklerinde Sipariş Üst Sınırı Özelliği Eklenmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-ticaret sitelerinde, en çok kullanılan ve etkili kampanya modellerinin başında gelen İndirim Çekleri ile müşterilere farklı fırsatlar sunulmakta ve sipariş sayıları, siparişlerin tutarları artırılabilmektedir.

Çoğu zaman İndirim Çekleri, satış karını biraz azaltarak satış yapmak üzere kurgulansa da, bazen zararına satı için de kurgulanabilir. Farklı sebepler ile e-ticaret sitesinin müşterilerine gerçekten çok özel bir fırsat sunulabilir, böyle durumlarda da, indirim çekinin işletmede oluşturacağı zararın kontrol edilebilmesi için, indirim çekinde bir üst sınır gerekebilmektedir.

%30 indirim sağlayan bir indirim çekinde, maksimum bir sipariş tutarı belirterek, indirimin sebep olacağı tutar da kontrollü tutularak, müşterilere bir fırsat oluşturulmuş olmaktadır.

İndirim çekleri ile e-ticaret sitesinde çok zengin kriterler ile kampanyalar oluşturulabilmektedir.

Yazan:
Konu: İndirim Çeklerinde Sipariş Üst Sınırı Özelliği Eklenmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İndirim Çeklerinde Sipariş Üst Sınırı Özelliği Eklenmiştir
Yazan: T-Soft Destek
07.04.2015