İçerik Bloklarının Masaüstü ve Mobil Sitelerde Tercihli Görünebilmesi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İçerik Bloklarının Masaüstü ve Mobil Sitelerde Tercihli Görünebilmesi Sağlanmıştır

İçerik Bloklarının Masaüstü ve Mobil Sitelerde Tercihli Görünebilmesi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İçerik Bloklarının Masaüstü ve Mobil Sitelerde Tercihli Görünebilmesi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Esnek mobil ve masaüstü tercihli yönetim imkanları sunan T-Soft e-ticaret, yapılan son geliştirme ile, sitede bulunan blokların, masaüstü ara yüzde, mobil ara yüzde veya her iki ara yüzde birden görünebilmesine imkan sağlamıştır.

T-Soft'un eşsiz blok yönetimi sayesinde e-ticaret sitesinde bulunan her bir bölüm bağımsız olarak yönetilebilmektedir. Blok yönetimine yeni eklenen özellik sayesinde de, her bir bloğun hangi ara yüzde görünebileceği yönetilebilir hale gelmiştir.

Bu özellik sayesinde müşterilerimiz, mobil sitelerde, sitenin hızlı açılabilmesi için öncelikli olmayan bazı içerikleri göstermeyebileceklerdir.

Diğer yandan sadece mobil sitede görünebilen içerikler yapmakta mümkün olabilecektir.

İçerik bloğunu responsive olarak hazırlayabilen müşterilerimiz, içeriğin hem masaüstü hem de mobil site seçeneğinde görünebilmesini de sağlayabileceklerdir.

Yazan:
Konu: İçerik Bloklarının Masaüstü ve Mobil Sitelerde Tercihli Görünebilmesi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İçerik Bloklarının Masaüstü ve Mobil Sitelerde Tercihli Görünebilmesi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
15.11.2015