İç Sayfaların Bağımsız Olarak Bağlantı Ve Meta Bilgilerinin Yönetilmesi Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İç Sayfaların Bağımsız Olarak Bağlantı Ve Meta Bilgilerinin Yönetilmesi Geliştirilmiştir

İç Sayfaların Bağımsız Olarak Bağlantı Ve Meta Bilgilerinin Yönetilmesi Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İç Sayfaların Bağımsız Olarak Bağlantı Ve Meta Bilgilerinin Yönetilmesi Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Arama motorları on zamanlarda e-ticaret sitelerinin her bir sayfasının ayrı olarak, Başlık ve Açıklama bilgilerine sahip olmasına önem vermektedir.

Ürün, kategori, içerik sayfaları gibi sayfalarda bu alanlar zaten yönetilmektedir. Fakat sitede bir çok farklı sayfa bulunmaktadır, üye kayıt sayfası, üye parola hatırlatma sayfası, müşteri hizmetleri sayfası, müşteri hizmetleri sayfası gibi sayfaların her biri için tek tek bu tanımların yapılması gerekmektedir.

Google web sitesi yönetici araçları bölümünde, bu şekilde içerik olmayan veya aynı içeriğin tekrarlandığı sayfalar zaten tek tek belirtilmekte ve site yöneticisi uyarılmaktadır.

Yapılan geliştirme ile e ticaret sitesinde bulunan bu sayfaların da Başlık ve Açıklama alanlarının her birinin ayrı ayrı girilebilmesi sağlanmıştır.

Bir başka önemli özellik te, sitede bulunan bu sayfaların bağlantılarının da tek tek yönetilebilmesidir, bu sayfaların her birinin adresi ayrı olarak tanımlanabilmektedir.

Düzenlemeleri yapabilmek için Tasarım / Blok Yönetimi bağlantısı tıklanır.

Blok yönetimi sayfası içinde, Bulunduğunuz Sayfa kısmında sitede yer alan sayfalar görünecektir. Tek tek her bir sayfa açıldıktan sonra, Seo Bilgilerini Düzenle ve Link başlıkları tıklanarak, bu bilgiler kayıt edilir.

Başarı, küçük detaylarda gizlidir.

T-Soft e-ticaret yazılımı her gün gelişiyor, her gün yenileniyor.

Yazan:
Konu: İç Sayfaların Bağımsız Olarak Bağlantı Ve Meta Bilgilerinin Yönetilmesi Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; İç Sayfaların Bağımsız Olarak Bağlantı Ve Meta Bilgilerinin Yönetilmesi Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
19.12.2013