Hediye Çeklerinde Fiyat Üst Limit Özelliği Olması Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hediye Çeklerinde Fiyat Üst Limit Özelliği Olması Sağlanmıştır

Hediye Çeklerinde Fiyat Üst Limit Özelliği Olması Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Hediye Çeklerinde Fiyat Üst Limit Özelliği Olması Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Hediye çekleri, sitede fiyatı sürekl olarak düşürmeden, ziyaretçinin dikkatini çekebilecek, bir gruba veya kişiye özel fiyat farklılaştırma özelliği sağlayan bir imkan ortaya koymaktadır.

T-Soft e-ticaret bir indirim çeki oluştururken, çok esnek seçenekler sunmakta ve bu modülün daha etkili kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Yapılan son geliştirme ile, e-ticaret sitesinde alışveriş yapan müşterinin, indirim çekini kullanırken, belirli bir tutardan daha düşük değerdeki siparişlerde bunu kullanabilmesi gibi bir sınırlama getirilmiştir.

Bir örnek ile bu faydayı anlatırsak, özellikle yüzdesel indirim çeklerinde, %50 indirim sağlıyor ve bunun bir çok mecrada reklamını yapıyorsanız, müşteri yüksek değerde bir siparişte bunu kullanırsa, site daha çok zarara uğrayacaktır. Bu özellik sayesinde, %50 indirim sağlayan bir çeki, 50 TL altındaki siparişlerde uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Yazan:
Konu: Hediye Çeklerinde Fiyat Üst Limit Özelliği Olması Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Hediye Çeklerinde Fiyat Üst Limit Özelliği Olması Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
10.10.2015