Güvenli Ödeme Bildirimi Linki Alınabilmesi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güvenli Ödeme Bildirimi Linki Alınabilmesi Sağlanmıştır

Güvenli Ödeme Bildirimi Linki Alınabilmesi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Güvenli Ödeme Bildirimi Linki Alınabilmesi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Ödeme bildirimi özelliği T-Soft e-ticaret sisteminin e-ticaret dünyasına uzun yıllar önce kazandırdığı özelliklerden bir tanesidir.

T-Soft bu özellik gibi yüzlerce özelliği, e-ticaret literatürüne kazandırmış ve sektörün büyümesine katkıda bulunmuştur.

Ödeme bildirimi sayfasına Üyeler / Cari / Ödeme Bildirimi bölümünden ulaşılmaktadır.

Bu bölüm, e-ticaret sitesine borcu olan birisi için, belirtilen bir rakamda, ödeme talimatı oluşturulmasını ve ilgili kişiye bunun bir e-posta olarak gönderilmesini sağlamaktadır.

E-postanın ulaştığı kişi, e-posta içindeki bağlantıya tıklayarak, siteye üye girişi yapmadan, karşısına çıkan bir ödeme sayfasından ödemesini kolaylıkla yapabilmektedir.

Yapılan geliştirme ile, herhangi bir ödeme bildirimi oluştuktan sonra, güvenli bir bağlantı adresi oluşturularak bu adresin kullanılabilmesi sağlanmıştır.

Örneğin 5000 TL değerinde bir ödeme bildirimi oluşturulup, bu link değişik yerlerde paylaşılabilecektir. Linke tıklayan herkes, sabit 5000 TL tutarlı bir ödeme yapabilecektir.

https://www.tsoft.com.tr/Eticaret-Egitim/eticaret-nasil-yapilir-11-02-2015-dijital-pazarlama-ve-e-ticaret-egitimi-1-bolum-242.php sayfasında böyle hazırlanmış örnek bir kullanım mevcuttur.

Bağlantı linkini almak için aşağıdaki resimdeki okun bulunduğu yerin tıklanması yeterlidir.

Yazan:
Konu: Güvenli Ödeme Bildirimi Linki Alınabilmesi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Güvenli Ödeme Bildirimi Linki Alınabilmesi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
11.02.2015