Güven Rehberi Güvenilir Mağaza Entegrasyonu Gerçekleştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güven Rehberi Güvenilir Mağaza Entegrasyonu Gerçekleştirilmiştir

Güven Rehberi Güvenilir Mağaza Entegrasyonu Gerçekleştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Güven Rehberi Güvenilir Mağaza Entegrasyonu Gerçekleştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Güven Rehberi entegrasyonu ile sipariş tamamlandığında, alışveriş yapan müşteriye, Güven Rehberi teşekkür penceresi çıkması sağlanmıştır.

Bu pencere sayesinde, müşterinin alışverişi ile ilgili düşünceleri alınmakta ve Güven Rehberi sitesinde yayınlanmaktadır.

Ayrıca müşterilere ankete katılmaları durumunda çekiliş ile bir hediye kazanabilecekleri bilgisi iletilmektedir.

Bu çekilişler dönemsel olarak Güven Rehberi tarafından belirlenmektedir.

Güven Rehberi entegrasyonu için destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

TSoft ve Güven Rehberi İşbirliği ile Satışlarınızı Büyütün!

Güven Rehberi’nin Güvenilir Online Mağaza Sertifikasyon Programı ile sitenizin güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini gösterin, ziyaretçilerinizi gerçek müşterilere dönüştürme oranınızı %35‘e kadar yükseltin.

Avrupa ve Amerika'da uzun yıllardır başarıyla uygulanan güvenilir online mağaza sertifika programlarının ülkemizdeki ilk ve tek sağlayıcısı olan Güven Rehberi bir Aslanoba Capital şirketidir ve 500'ün üzerinde e-ticaret firmasına hizmet vermektedir.Güven Rehberi sunduğu teknoloji ile sitenizden alışveriş yapan müşterilerinizden hızlıca değerlendirme ve yorum almanızı sağlar ve müşteri memnuniyetinizi ölçümleyerek sitenizi sertifikalandırır. Sertifikalı sitelerin satış başarısının dünya ortalamasında %35'e kadar arttığı ölçümlenmiştir.

Başlangıç paketi tamamen ücretsiz olan Güven Rehberi, Entegre ve Profesyonel paketlerinde Tsoft müşterilerine özel %30 indirim fırsatı sunuyor.

Siz de sertifikanızı alarak,

Güvenilir Online Mağazalar ağındaki yerinizi alın,

rekabette geriye düşmeyin!

Müşteri Yorumlarınızı Kolayca Toplayın!

GüvenRehberi kod entegrasyonuyla alışveriş yapan tüm müşterilerinizi hakkınızda yorum bırakmaya otomatik olarak davet ederiz. İki kademeli anketlerimiz müşterilerinizin en yüksek oranda katılımını sağlamak üzere tasarlanmıştır, ve Milli Piyango İdaresi izniyle düzenlenen çekiliş kampanyaları ile desteklenmiştir. Bu sayede anket gösterdiğimiz her 3 tüketiciden biri mağazalarımız hakkında yorum bırakmaktadır.

Müşteri Yorumlarınızı Paylaşın!

Nilsen araştırmalarına göre online müşteri yorumları arkadaş ve aile tavsiyesinden sonra %70 ile en çok güvenilen bilgi kaynağıdır. Müşteri yorumlarınızı GüvenRehberi araçları ile kolay ve şık biçimde gösterin.

Kampanya Katılım Koşulları :
Bu kampanyadan sadece Tsoft müşterileri yararlanabilir.

Hemen başla formundaki kampanya kodu bölümüne “Tsoft2014” promosyon numarasını girmeniz ya da aşağıdaki telefon numarasından ulaşmanız yeterlidir.

Tel : 0850 532 00 47

Başvuru İçin Tıklayın

Yazan:
Konu: Güven Rehberi Güvenilir Mağaza Entegrasyonu Gerçekleştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Güven Rehberi Güvenilir Mağaza Entegrasyonu Gerçekleştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
20.05.2014