Gelişmiş Kampanya Modülü Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Gelişmiş Kampanya Modülü Geliştirilmiştir

Gelişmiş Kampanya Modülü Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Gelişmiş Kampanya Modülü Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft e-ticaret yazılımında gelişmiş kampanya modülümüz müşterilerimizin hizmetindedir. Birbirinden farklı binlerce kampanya senaryosunun hazırlanabileceği modülümüz, e-ticaret sitelerinin satışlarını artırması için yeni imkanlar sağlayacaktır.

Yeni kampanya modülüne, Sipariş / Kampanya / Gelişmiş Kampanya Modülü bağlantısından ulaşılabilmektedir. Sepet bazlı, Ürün bazlı, Kategori bazlı, Marka bazlı, Tedarikçi bazlı ve Model bazlı kampanyalar oluşturulabilen modülde, 25 farklı hazır şablon bulunmaktadır. Hazır şablonlar ile pratik kampanyalar hazırlanabilmekte. İstenirse profesyonel kullanım ile kampanyalar farklılaştırılabilmektedir.

Gelişmiş kampanya modülümüz hiperactive, advanced ve live e-ticaret paketlerimizde kullanılabilmektedir. Daha düşük paketleri kullanan müşterilerimiz modül ücretleri ile ilgili bilgilere ilave modüller kısmından ulaşabilirler.

Yazan:
Konu: Gelişmiş Kampanya Modülü Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Gelişmiş Kampanya Modülü Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
31.12.2015