Eticaret Yönetici Panelinden Revotas Dahili E-Mailing Gönderimi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Eticaret Yönetici Panelinden Revotas Dahili E-Mailing Gönderimi Sağlanmıştır

Eticaret Yönetici Panelinden Revotas Dahili E-Mailing Gönderimi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Eticaret Yönetici Panelinden Revotas Dahili E-Mailing Gönderimi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Toplu e-posta gönderimi ve daha geniş anlamı ile, e-posta pazarlama e-ticaret sitelerinin en büyük pazarlama kanalı olmaya devam ediyor.

Mevcut müşteriler pazarlama gideri olmadan, tekrar tekrar satış yapılarak gelir elde edebilme noktasında, e-ticaret sitelerinin en büyük kazanımları olmakta.

T-Soft e-ticaret yazılımı üzerinden üyelere toplu e-posta gönderimi yapılabilmektedir. Fakat üye sayısının artması, e ticaret sitesinin spam riski altında kalmasına sebep olmakta olduğundan, e-ticaret platformlarında kendi altyapıları üzerinden toplu e-posta gönderimi yapılması çok uygun değildir.

Hacimli gönderimler için ve mail gönderme dışında özelleştirme seçenekleri için e-mail marketing şirketleri hizmet vermektedir.

T-Soft e-ticaret yazılımı yönetici paneline Revotas Mini entegrasyonu yapılmıştır.

Bu entegrasyon sayesinde,e-ticaret yazılımı yönetici paneli ara yüzü üzerinden, hizmet başlatılabilmektedir.

Entegrasyon alt yapısı sayesinde, güncel üyelere toplu e-posta gönderimi yapılabilmekte ve farklı pazarlama opsiyonları sağlanabilmektedir.

Revotas T-Soft müşterilerine özel %50 indirim ile bu hizmeti sunmaktadır.

Hizmeti başlatmak için e-ticaret sitesi yönetici panelinde Bölümler / Mesaj Merkezi / E-Posta (Revotas Mini) sayfası açılır.

Yazan:
Konu: Eticaret Yönetici Panelinden Revotas Dahili E-Mailing Gönderimi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Eticaret Yönetici Panelinden Revotas Dahili E-Mailing Gönderimi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
30.05.2014