Esnek Arama Seçenekleri İle Doğru Sonuç Getirme Başarısı Artırılmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Esnek Arama Seçenekleri İle Doğru Sonuç Getirme Başarısı Artırılmıştır

Esnek Arama Seçenekleri İle Doğru Sonuç Getirme Başarısı Artırılmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Esnek Arama Seçenekleri İle Doğru Sonuç Getirme Başarısı Artırılmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Arama - Arananı bulma, buldurma dünyanın en değerli işi belki de.

Son yıllarda arama sorununa en iyi çözümü üreten Google arama motoru da, bugün dünyanın en değerli şirketlerinden birisi haline geldi.

T-Soft e-ticaret arama algoritmalarında sürekli geliştirmeler yapmakta ve müşterilerine en doğru sonuçları getirmek üzerine çalışmalar yürütmektedir.

Sonsuz geliştirmeye açık olan bu konuda, her ilerlemeyi e-ticaret sitesi için bir satış fırsatı olarak değerlendirmekte ve ar-ge çalışmalarına devam etmekteyiz..

Farklı arama seçenekleri ve ayar opsiyonları ile, farklı projelerde ihtiyaca binaen en doğru sonucu getirecek şekilde, düzenleme yapılabilmekte.

Arama sonuçları detaylı olarak raporlanmakta ve site yöneticisinin bilgisine sunularak, sonuçlardan yeni çıktılar elde edilme imkanı tanınmaktadır.

Yapılan son geliştirmelerden birisi de, Fonetik Arama seçeneğidir.

Fonetik arama, fonetik olarak kelimeyi değerlendirip, karakter hatalarında doğru ürünü bulmayı sağlamaktadır. Çikolata ürünü Çikolota şeklinde yapılan bir arama ile de bu sayede gelebilmektedir.

Yine arama yapıldığı zaman, hangi alanlarda yapılabileceği de detaylı olarak yönetilebilir olmuştur.

Eğer aramanın kategori adlarında da yer alması isteniyorsa, o da ilişkilendirilerek arama yapılabilmektedir.

Arama özelliklerini detaylı olarak anlatan bir video hazırlanmıştır. T-Soft Youtube kanalı üzerinden bu videoyu izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=4rBOzC9VGJQ

T-Soft e ticaret esnek arama seçenekleri ile daha da güçlü

Yazan:
Konu: Esnek Arama Seçenekleri İle Doğru Sonuç Getirme Başarısı Artırılmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Esnek Arama Seçenekleri İle Doğru Sonuç Getirme Başarısı Artırılmıştır
Yazan: T-Soft Destek
16.05.2014