E-posta Pazarlama Doğum Günü Entegrasyonu Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

E-posta Pazarlama Doğum Günü Entegrasyonu Geliştirilmiştir

E-posta Pazarlama Doğum Günü Entegrasyonu Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; E-posta Pazarlama Doğum Günü Entegrasyonu Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E-Mail Marketing olarak ta adlandırılan e-posta ile pazarlama e ticaret siteleri için çok önemlidir. Müşteri ihtiyacının her zaman farkında olmayabilir, bazen hatırlatmak gerekir. Her alışveriş ihtiyaçtan da olmayabilir, müşteri de alışveriş yapma isteğini uyandırmak gerekir. E-posta pazarlama bu konuda çok etkilidir.

Müşteriyi rahatsız etmeyecek sıklıkta, hep aynı olmayan, güncel içerikle gönderilen e-postalar, e-ticaret sitesinin satışlarının artmasına imkan sağlar.

Müşterilerimizin rahatça e-posta gönderebilmeleri için hem T-Soft paneli üzerinde toplu e-posta gönderme seçeneği mevcut olup, hem de farklı mecraları kullanmak isteyen müşterilerimizin kolaylıkla yapabilmesi için, üye bilgilerini e-posta ile dışarı aktarmakta mümkündür.

Yapılan son geliştirme ise, profesyonel anlamda e-posta pazarlama yaparak, satış hacimlerini artırmak isteyen eticaret girişimcilerinin tercih ettiği, T-Soft ile entegre olarak çalışabilen e-posta pazarlama sistemi ile yapılan entegrasyon ile ilgilidir.

üzerinden e-posta pazarlama yapan müşterilerimiz, entegre olarak üye Adı Soyadı ve e-posta bilgilerinin aktarılabilmesini zaten sağlamaktaydılar. Bu sayede, e-ticaret sitesine her yeni üye olan müşteri otomatik olarak sistemine aktarılmakta ve her gönderilen toplu e-postada bu güncel üyenin de yer alması sağlanmaktadır. Yeni geliştirme ile de, üyenin doğum tarihi de entegrasyon ile aktarılmaktadır. üzerinden üyelerin doğum günlerinde onlara otomatik bir e-posta gönderilmesi sağlanarak, bu e-posta içerisinde üyeye özel bir indirim çeki yer alabilir ve e-ticaret sitesi satışları artırılabilir.

T-Soft müşterileri ile e-mail marketing yapmaları durumunda çok özel indirimlerden ve ücretsiz kullanım imkanlarından faydalanıyorlar. İlgili kampanya için tıklayın

T-Soft e-ticaret sistemleri ile işinizi geliştirmeye devam edin.

Yazan:
Konu: E-posta Pazarlama Doğum Günü Entegrasyonu Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; E-posta Pazarlama Doğum Günü Entegrasyonu Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
26.12.2013