Doğum Günü Sevgililer Günü Anneler ve Babalar Gününde SMS Gönderimi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğum Günü Sevgililer Günü Anneler ve Babalar Gününde SMS Gönderimi Sağlanmıştır

Doğum Günü Sevgililer Günü Anneler ve Babalar Gününde SMS Gönderimi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Doğum Günü Sevgililer Günü Anneler ve Babalar Gününde SMS Gönderimi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Müşteriler ile iletişimi devam ettirmek e-ticaret siteleri için çok önemlidir. Müşterinin e-ticaret sitesine ulaşması ciddi maliyetler ile gerçekleşmektedir.

Bir kere alışveriş yapmış bir müşteriye belirli periyotlarda sitenin hatırlatılması müşterinin tekrar satın alma ihtimalini artıracaktır.

Bu hatırlatma yöntemlerinden birisi de SMS'tir. T-Soft e-ticaret ile, farklı sebepler altında müşteriye SMS gönderimi yapılarak iletişim güçlendirilebilmektedir.

Yapılan yeni geliştirmeler ile Üyelere Anneler Gününde, Babalar Gününde, Sevgililer Gününde ve Üyenin Sevgililer Gününde otomatik SMS gönderilebilmesi sağlanmıştır.

Tüm bu gönderilen mesajların içerikleri yönetilebilmektedir. Resimde görüldüğü şekilde ilgili alanlardan mesaj şablonu yazılabilmektedir.

Ayarlar / Genel Ayarlar içerisinde SMS Ayarları bölümünden ayar seçeneklerine erişilebilmektedir.

T-Soft e-ticaret ile farklı olun

Yazan:
Konu: Doğum Günü Sevgililer Günü Anneler ve Babalar Gününde SMS Gönderimi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Doğum Günü Sevgililer Günü Anneler ve Babalar Gününde SMS Gönderimi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
23.04.2014